[ jacarnaircu @ 27.06.2005. 20:13 ] @
molim vas da mi detaljno objasnite korak po korak kako da ubacim phpmychat na moj sajt!ali sve detaljno molim vas,admini nemojte da mi brisete poruku vazno mi je ovo molim vas!
[ jacarnaircu @ 27.06.2005. 20:51 ] @
evo pokusao sam da ubacim neku chat i javlja mi ovaj tekst
Warning: fopen(users/DRAGOMIR_013): failed to open stream: Permission denied in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 46

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 47

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 48

Warning: fopen(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 2803 is not allowed to access /xhosts/dragomir.orgfree.com owned by uid 32006 in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 53

Warning: fopen(cdata.html): failed to open stream: No such file or directory in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 53

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 54

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /xhosts/dragomir.orgfree.com/login.php on line 55
[ flylord @ 27.06.2005. 21:29 ] @
Daj URL gde moze da se skine ta chat skripta, mrzi me da je trazim po netu
Ti imas ukljucen safe mod, i pitanje je da li ce ta skripta lepo da radi tu, verovatno hoce, ali moze da bude problema

i imas probleme sa dozvolama, vlasnistvom itd itd
[ jacarnaircu @ 28.06.2005. 10:02 ] @
taj je skripta preuzeta sa www.hotscripts.com u pretragu upises phpmychat!kako da napravim te baze mysql i ostalo sto mi je potrebno?
[ u_m @ 28.06.2005. 10:21 ] @
pozdrav dragomire, imas problem sa dozvolama, moras da dozvolis skripti da otvara fajl cdata.html, a i to sto radis pod safe modom moze dobro da te namuci....