[ Ivan Miladinović @ 29.06.2005. 11:58 ] @
To sto mi ne radi je primer iz knjige... GRRRRR! Samo bi ga prepravio i sve bi bilo OK... ALI...

Dakle treba mi prosta stvar ukoliko neko ima skriptu bicu mu jako zahvalan. Pretrazio sam hotscripts i nisam nasao to sto mi je potrebno. Jako je jednostavno.

Treba mi sledece, dakle bice postavljena 4 radio buttona i user izabere jedno klikne na glasaj (a iznad svakog buttona ce biti slika) prikazace mu se trenutno stanje (moze i brojcani ili graficki prikaz) i to je to...

Moze da pise i u bazu, a moze i u TXT fajl, svejedno mi je. Samo me mrzi da pisem kod, jer mi to treba za sutra... Dakle ne trazim da mi niko to napise, ali ako neko ima tako nesto ili nesto slicno neka mi malo pomogne...

p.s.: Nemojte odma da popljujete po meni... Samo sam iskren...

Unapred zahvalan.

[Ovu poruku je menjao evil_angel_yu dana 29.06.2005. u 13:00 GMT+1]
[ sirNemanjapro @ 29.06.2005. 18:38 ] @
Ne zelim da ucestvujem na ovom delu foruma, ali zelim da kazem ovo.

FLYLORD-e, ti si jedan kreten. I ako mi se ikada pruzi prilika da te vidim uzivo, obecavam ti da neces proci bez laksih telesnih povreda. Evo i razloga.

1. Veoma si nevaspitano i drsko odgovarao na moj topic.
2. Nisi imao sta da kazes vec si pisao da bi nesto stavio, u krajnjoj liniji tvoji odgovori nikome nisu pomogli.
3. Zakljucao si topic, iz razloga samo tebi i Bogu svevisnjem poznatom.
DODATAK:
Posto znam da ces da se pravdas sa tim da je tema vec postojala. Ja cu da ti kazem da ponovo procitas post koji se nalazi na pocetku topica.

Nadam se da ce ti se oduzeti moderatorski status zbog ovoga, ako ne. Neka nam je Bog u pomoc.
[ markom @ 29.06.2005. 19:07 ] @
Vredjanje i pretnje korisnicima ovog foruma su nesto sto je veoma strogo zabranjeno.

Od ovog trenutka ti je zabranjen pristup ovom forumu.

Marko.