[ mivion @ 30.06.2005. 15:21 ] @
Kako da otkrijem da li me prisluskuju?
Ustvari pitanje kako da otkrijem gde je prisluskivac, jer sigurno znam da sam prisluskivan?
Postoji li mogucnost da je buba ugradjena u hard disk(tu sam informaciju i dobio od coveka koji mi je prodao komp...) i kako bi je mogao otkriti i ukloniti ili je bolja mogucnost zamjena hard diska?
Mivion
[ AleksandarNS @ 01.07.2005. 14:24 ] @
okej...a shta tachno podrazumevash pod prislushkivach? neshto shto prenosi tvoj glas? dokumente na kojima radish? pritisnute tastere na tastaturi?
[ Broj_1 @ 05.07.2005. 23:03 ] @
mivion vjeruj mi da si ti samo to umislio sitna si ti riba da bi te netko prisluskivao
[ NIKSICKO_PIVO @ 12.07.2005. 15:10 ] @
sve imas na nasem sajtu www.terorizam.users.cg.yu
sve uredjaje mozes nabaviti kod nas
pozdrav
[ dzonka @ 01.12.2006. 12:14 ] @
vidim da je tema stara, ali uvek aktuelna.
mene zanima kako mogu da proverim da li mi se mobilni slusa? u poslednjih mesec dana pocele su povremeno da se desavaju cudne stvari i to uvek kada me zovu odredjena 3 broja. naime, odjednom se pojavi znak za konferencisku vezu (iako smo samo nas dvojica u razgovori), pa se GPRS sam ukljucuje, ja pozovem nekoga, a izadje neki sasvim drugaciji broj.

da li postoji nacin da utvrdim da li mi se mobilni prisluskuje, zvanicnim putem ili nekim testom same kartice tj telefona?

pozdrav
[ Slobodan Miskovic @ 01.12.2006. 13:30 ] @
Koji aparat posedujes, moguce je da postoje neke symbian aplikacije koje mogu da vrse automatski zapis razgovora koji potom preko gprs-a automatski salju na odredjenu adresu...
[ dzonka @ 01.12.2006. 13:36 ] @
nema symbian. namerno nisam zeleo telefon sa symbianom jer znam da postoje mnogi virusi koji mogu da pomognu prisluskivanju, od slanju log-a, do prenosenja kompletnog sadrzaja.

da li neko zna koji je protokol zastite koji koriste mobtel i mts. a5/1, a5/2 ili a5/3?