[ djokica01 @ 01.07.2005. 18:34 ] @
ovaj program sam probao juce, kacim se na dial up pri brzini od 45-50 kbps zvao sam fiksne telefone (ne kompjutere) nisam bas ni siguran ali mislim da osobe koje sam zvao i nemaju pc, svejedno moj glas malo kasni, nije nezanemarljivo ali s'obzirom na brzinu kojom sam na netu, mislim da nije uopste dugo... sve u svemu imam 30 minuta besplatno, a ono sto mi treba su ljudi koji su vec ovaj program probali da cujem njihova iskustva i utiske hvala svima koji se jave da odgovore...
[ duck@ @ 01.07.2005. 20:05 ] @
Hm search ponekada zna dosta o tome:
http://www.elitesecurity.org/tema/122420/0#794918
http://www.elitesecurity.org/tema/121347/0
[ djokica01 @ 01.07.2005. 22:42 ] @


Hm search ponekada zna dosta o tome:

hvala za linkove, te teme sam vec imao prilike da procitam, mene je interesovalo nesto tipa koliko je sve to bezbedno, koliko puta mozes iznova da se registrujes, gde proveravas koliko ti je jos besplatnih minuta ostalo... takodje sam primetio da mi se kompjuter cudno ponasa nakon instalacije tog softvera... pa me interesuje da li to ima veze sa tim... pozdrav!
[ duck@ @ 01.07.2005. 23:32 ] @
Hm ...
Pa ne znam onda sta da ti kazem na tu temu! Ja sam koristio Glophone do sada par puta. Registrovao sam se i koristio - secam se da sam mogao da proverim koliko mi je minuta ostalo na accountu. Posle recimo 6 meseci NEkoriscenja sam registrovao novi nalog downl. software i radi. Idem tom logikom, da iako mozda ne proveravaju mail - mislim uvek mozes neki drugi mail da registrujes, mozda proveravaju IP - ali to je lako promeniti. Prema tome - koristi pricaj 30 min. pa kada ne moze vise onda registruj ponovo, obrishi cookies i trebalo bi da radi!
Kazes - cudno ponasa komp?
Kako cudno? sta se desava - opisi malo!

Moje subjektivno misljenje je da ce to da radi sa 30 gratis min. uvek - jer mislim da idu onom logikom - onaj ko to koristi svakodnevno - smucice mu se uskoro da se registruje stalno pa ce da plati, a onaj (kao ja) ko to koristi jednom u par meseci - mozda i nece da mu se smuci
Pozdrav