[ MMX @ 03.07.2005. 14:38 ] @
VIPnet SMS Happy Hour
Roameri u Hrvatskoj koji budu odabrali VIPnet mrezu, imaju mogucnost besplatnog slanja SMS-a svakim danom od 18-19 casova. Ova akcija trajace do 31. avgusta 2005. godine.

T-Mobile HR
Pored VIPnet-a i Hrvatski T-Mobile nudi mogucnost jeftinijeg slanja SMS-a svakim danom od 17-19 casova, gde ce se svaki SMS tarifirati sa 50% popusta. Korisnici koji budu slali veci broj SMS-a takodje uzimaju i ucesce u nagradnoj igri "Krstarenje Jadranskom obalom u leto 2006. godine", a ovu nagradu ce osvojiti korisnik koji bude poslao najveci broj poruka. Pored pomenutih popusta, T-Mobile HR ce takodje primenjivati i popust od 50% pri koriscenju GPRS-a u roaming-u (od 17-19 casova). Ova akcija trajace do 31. avugsta 2005. godine.


Želim konkretan odgovor, da ne bude kao prošle godine, važi, ne važi, važi sa 50% popusta... i sve tako u krug.
[ Dejan Krstic @ 03.07.2005. 16:13 ] @
Zelis konkretan odgovor na koje pitanje?
[ MMX @ 03.07.2005. 18:09 ] @
Zanima me i jedno i drugo, mada više ovo prvo jer piše da su poruke besplatne za vreme Happy hour-a :)
[ Dejan Krstic @ 03.07.2005. 18:34 ] @
?!?!

Ja i dalje ne razumem koje je pitanje.

Zanima te.... a vec si napisao.... a i dalje te zanima.... nista ja tebe ne razumem....
[ cume @ 04.07.2005. 00:29 ] @

@MMX
Kazu da svako pitanje sadrzi pola odgovora , ali u tvom slucaju sadrzi ceo :) .
[ Dejan Krstic @ 04.07.2005. 09:02 ] @
Ali ja i dalje ne znam koje je pitanje!!!

:(
[ MMX @ 04.07.2005. 20:35 ] @
Na sajtu VIPnet-a piše da roaming posetioci mogu slati besplatne poruke od 18 do 19 časova. Da li to važi i za Mobtel?

Sećaš se da smo prošle godine raspravljali na ovu temu. Isto su imali besplatni sms-ovi svaki dan, a odgovor iz Mobtela je prvo bio da važi to što piše na sajtu Hrvatskog operatera, pa posle da se poruke naplaćuju sa 50% popusta iako na sajtu piše da su besplatne...
[ Dejan Krstic @ 04.07.2005. 20:54 ] @
Najzad njegovo visocanstvo: PITANJE!!!

LM, zasto bi Mobtelovi korisnici bili izuzeti iz naziva "roaming posetioci"?

Cenu saobracaja odredjuje operater ciju mrezu koristis a ne Mobtel tako da ako oni kazu da je besplatno, ne znam zasto bi pitao Mobtel kad on ne odlucuje o ceni drugih operatera.
[ fly13 @ 05.07.2005. 13:12 ] @
Hm.. daj molim te cus ako slusas mobtel ili Dejana nemoj da se zacudis kad ti dodje tel ... dinara.

Ako bas zelis da znas.. posalji par test porukica, a onda preko kompa proveri racun (u nekom net kafeu)..

I da svako pustanje buve mobtel naplacuje jer zvonjenje tel on racuna kao uspostavljen poziv (iskusio na svom racunu).. Medjutim ovo nije slucaj sa MTS-om tako da je za roming uvek najbolje resenje..

[Ovu poruku je menjao fly13 dana 05.07.2005. u 14:21 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 05.07.2005. 15:28 ] @
fly13, odakle ti ideja da mobtel racuna zvonjenje kao uspostavljenu vezu?

Kad sam jesenas bio u grckoj, cimao sam se sa devojkom ko blesav, i to naravno nije bilo naplaceno (vodafone GR, GR-QTelecom, ostala dva operatera sam slabo korisito, mada mi ni oni nisu naplatili cimanje), e sad druga stvar je USSD callback na prepaid-u, koji se naplacuje sa 2 i nesto dinara... no to je totalno druga stvar...

Ja ovde pricam o post-paid roaming-u i direktnom pozivanju iz mreze u kojoj gostujes.


daj neki dokaz za to, ako jos imas sacuvan listing, daj par poziva koji su ti tako naplaceni... Pa onda mozemo da pricamo.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 05.07.2005. u 16:33 GMT+1]
[ MMX @ 08.07.2005. 17:54 ] @
Citat:
Dejan Krstic:
LM, zasto bi Mobtelovi korisnici bili izuzeti iz naziva "roaming posetioci"?


Pogledaj šta smo diskutovali na istu temu pe godinu dana, zbog toga je sledilo moje pitanje i zbunjenost.

http://www.elitesecurity.org/tema/64518-roaming-sa-Hrvatskom
[ salemfk @ 13.07.2005. 09:34 ] @
Citat:
MMX:  Hrvatski T-Mobile nudi mogucnost jeftinijeg slanja SMS-a svakim danom od 17-19 casova, gde ce se svaki SMS tarifirati sa 50% popusta. Korisnici koji budu slali veci broj SMS-a takodje uzimaju i ucesce u nagradnoj igri "Krstarenje Jadranskom obalom u leto 2006. godine", a ovu nagradu ce osvojiti korisnik koji bude poslao najveci broj poruka. Pored pomenutih popusta, T-Mobile HR ce takodje primenjivati i popust od 50% pri koriscenju GPRS-a u roaming-u (od 17-19 casova)


Daj link ka toj strani ako imas. Nesto se izgubih na njihovom sajtu!