[ Guertch @ 04.07.2005. 16:41 ] @
E ovako: kopao sam i kopao i kopao ali nista nisam nasao pa sam odlucio da lepo postavim temu u kojoj se mogu ostaviti linkovi i adrese mozda cak i telefoni nasih prodavnica (u Beogradu) koje prodaju HiFi opremu - znaci kutije za zvucnike, zvucnike, ali mislim drajvere za ugradjivanje a ne samo gotove zvucnike itd.
Samo nemojte da mi ostavite samo ovaj link http://www.elementa.co.yu jer koliko ja vidim ovo je u Subotici i od toga mi iz Beograda imamo male vajde.

PS. Da, i gde se mogu kupiti ti cuveni SAL zvucnici o kojima svi pricaju kao o najboljem odnosu cene i kvaliteta tj jeftini a solidni?

Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Guertch dana 04.07.2005. u 17:43 GMT+1]
[ stefan123 @ 04.07.2005. 17:25 ] @
Sal-ove zvucnike imas da kupis u Elementi (www.elementa.co.yu).Njihova glavna prodavnica je u Subotici ali su otvorili i prodavnicu u Beogradu.Evo ti link na kojem imas adresu broj telefona i sliku kako ih naci (www.elementa.co.yu/yu/kontakt.php).
[ Guertch @ 04.07.2005. 21:39 ] @
AAAA pa dobro super, ajde moze jos neka adresa ko zna nek postavi.
[ zoran @ 05.07.2005. 01:15 ] @
@Guertch je sil' ti čuo za poštu ?? Šalju oni pouzećem.
[ Guertch @ 05.07.2005. 23:08 ] @
Kakve to veze ima sa bilo cim - nisam ja hteo od nekog odredjenog da kupim nesto odredjeno, mene zanima vise razlicitih prodavnica a ne da se zaletim u prvu pa da kupim tu! Ne kazem da ima jeftinije negde mozda i nema ali ajde malo raznovrsnosti da se vidi pobogu! Ali i ako cemo tako hoces mozda ti da mi platis troskove za pouzece posto ja nemam ni za dobre drajvere a kamoli sad jos neke dodatne troskove da imam!
[ zoran @ 06.07.2005. 01:33 ] @
Ne može to tako. Onda mi što nismo iz Beograda , nama će to biti daleko , neka budu ovde sve prodavnice po Srbiji , može i po Crnoj Gori.
Da ne bude da je samo tebi blizu. Zašto bi ti bio povlašćen ?

Znaš da sabiraš , dodaš na to još 200 dindži i odlučiš se ništa lakše.
[ Guertch @ 06.07.2005. 02:20 ] @
Pa dobro covece nije mi tako nesto ni palo na pamet, kakav si ti lik
Uostalom covek mi je lepo odgovorio da je otvorena Elementa u Beogradu.
Pa ja sam i napravio temu da bi saznali mi iz Beograda adrese raznih kompanija po Beogradu a ne po celoj SCG, pa sigurno ih ima mnogo, a sto se tice ostalih, pa nemam ja nista protiv nikoga uzmite pa napravite lepo temu pa pitajte za firme u vasoj okolini, ali ako vam je to vec neki problem (mada ne znam sto bi bio) pa dobro ajde onda dakle neka se ovde postuju adrese firmi sa teritorije cele SCG a ako je i to malo idemo bre na celu Evropu - mozemo da spomenemo i neke firme iz Amerike nije frka - mislim pobogu!?!?!
Ja sam postavio direktno pitanje na koje sam ocekivao direktne i proste odgovore i nikog nisam prozivao niti sam se postavljao u povlascen polozaj i stvarno mi nije jasno kako to moze tako da se shvati uopste!

P.S. I ti hoces da kazes da je 200 dindzi malo ???

[Ovu poruku je menjao Guertch dana 06.07.2005. u 03:24 GMT+1]
[ stefan123 @ 06.07.2005. 08:53 ] @
Zasto bi smo ovdje pisali za citavu SCG.Znate li koliko bi tu imalo da se pise!!!
Ja cu npraviti temu da na njoj pisu za Crnu Goru jer ja zivim u Ulcinju.Tako neka svako pravi za svoj grad.
[ zoran @ 06.07.2005. 22:18 ] @
Ajmo , navalimo na posao !