[ Goran Rakić @ 13.08.2002. 00:01 ] @
Pogledao sam i wxStudio, wxDesigner, wxWorkshop i sve što sam video je bilo smešno u poređenju sa QTDesigner-om iz verzije 3.

Znači potrebno mi je dobro IDE/RAD/GUI Designer koji koristi wxWindows, FLTK, Fox ili nešto slično...

Onih 1500$ mi se stvarno ne plaća trolltech-u.. Ili još bolje rešenje, ako neko ima windows licencu za QT da mi iskompajlira 200k source-a.
[ leka @ 13.08.2002. 13:30 ] @
Go!X, dobro znas koliko ljudi, vremena, truda treba za to sto ti zelis? - Sasvim je normalno da ljudi to sve sto urade zele i da naplate. Iza QT.a u QTDesigner-a stoje na desetine izuzetno kvalitetnih programera koji zive od toga...
Ti bi uz sve to hteo i cross-platform IDE. :) I plus najbolje bi bio kad bi citav posao radio automatski a ti samo da pritisnes "Build" ...
[ srki @ 13.08.2002. 17:30 ] @
Citat:
Ti bi uz sve to hteo i cross-platform IDE. :) I plus najbolje bi bio kad bi citav posao radio automatski a ti samo da pritisnes "Build" ...


A zar to ne bi svako zeleo? :-)))

Mislim da 1500$ nije mnogo i ako se neko bavi programiranjem i zivi od toga
za najvise mesec dana ce da isplati to.
[ Goran Rakić @ 14.08.2002. 10:30 ] @
pa zar nije to i cilj RAD alata? (da dopišeš malo koda, i klikneš build, ili odradis qmake;make) A ovo da li je malo ili nije malo, pa pazi možda je malo (i jeste tako) kada si pro programer, prodaš svoju aplikaciju po 800-900€ i onda fino kupiš licencu. Ali kada to nisi, (imaš 16god), tek učiš materiju i srećan si ako prodaš nešto za 100€ onda je to mnogo...