[ legija @ 06.07.2005. 20:57 ] @
1. EliteSecurity forumi nisu forumi za reklamirenje/podrsku bilo cega.
2. Shodno tome - ja redovno brisem poruke slicnog sadrzaja.

@Skyelectronic

Tebi niko nije kriv sto ne citas pravila. Nista licno, ali ja ne podnosim likove poput tebe. :D

@Manjas
Procitaj pravilnik foruma, i mnogo toga ce ti biti jasnije.

@Ostali
Na kraju, ipak vezano za famozni HWK - postoje oficijelni sajtovi na kojima ce biti na vrijeme stavljeni svi detalji vezani za to. Jako je jednostavno doci do support sajta - pokrenuti DCTx UFS software, kliknuti connect - > na "UFSx" TAB-u postoji dugme na kojem pise "Support" - kliknuti na to dugme, i otvorice se vas support sajt. Tu mozete vidjeti sve detalje vezane za HWK kad ih bude.
Ovih 20 komada koje prodaje bivsi Sarasov radnik su test primjerci, i kao takvi bice disableovani u oficijelnoj verziji softwera.

Trenutna verzija je "SE-LG-SH 1.7 test 39". Testirano na CID36, ostale nema potrebe testirati, i radi.

Toliko o tome - tema je zakljucana, sva pitanja u vezy HWK tamo gdje ste kupili boks.
Ne na ovom forumu.

[ legija @ 18.07.2005. 21:35 ] @
Bez svadje i provokacija momci, temu sam otvorio za raspravu. Mozemo pisati o detaljima vezanim zs funkcionisanje softwera, pitanja tipa "gde kako koliko kosta" cu brisati.

[Ovu poruku je menjao legija dana 18.07.2005. u 22:37 GMT+1]
[ silicva @ 18.07.2005. 23:12 ] @
a kako da pisem o tome kada nemam HWK, a i nemam prava se raspitam o nabavci istog????
[ drgrga @ 18.07.2005. 23:29 ] @
@legija

Pa ti si resseler,moramo pitati koliko kosta ?
[ legija @ 19.07.2005. 00:18 ] @
Jeste, ali ES nije moja, niti bilo cija prodavnica, tako da odgovore na takva pitanja morate potraziti na drugaciji nacin.
[ X-Cite @ 19.07.2005. 17:08 ] @
pokušajte preko privatne poruke

ako slučajno neko nije pronašao taj način
[ galaxy @ 20.07.2005. 06:27 ] @
Ima neko ko je pokusao i na taj nacin, prvo sam se javio @legiji on me je uputio na Skokera koji mi jos nije odgovorio na majlove, i kako ja jad da dodjem do famoznog HWK-a ostaje mi samo da narucim iz inostranstva valjda su oni poslovniji.
Pozdrav
Vladimir Pavkovic
[ servishalo @ 20.07.2005. 11:33 ] @
Citat:
galaxy: Ima neko ko je pokusao i na taj nacin, prvo sam se javio @legiji on me je uputio na Skokera koji mi jos nije odgovorio na majlove, i kako ja jad da dodjem do famoznog HWK-a ostaje mi samo da narucim iz inostranstva valjda su oni poslovniji.
Pozdrav
Vladimir Pavkovic

Ma svi mi cekamo ali NIKO jos nema na stanj i nece ga sigurno imati za par dana, pa cak ni oni u famoznom "inostranstvu". Budi strpljiv jos malo.
Pozdrav
[ SkyElectronic @ 21.07.2005. 09:58 ] @
oko ovog se bas kuva :)

Obicno posle Tornada dodje Ciklon (sa ugradjenim HWK u sebi)

Sta li ce to biti

Neko ima vise informacija?

Pozdrav
[ legija @ 21.07.2005. 10:48 ] @
Ljudi, ne razumem zasto je tolika frka, pa nece se dijeliti dzabe.
Sto se tice mene, necu imati za sada da prodajem novim kupcima, dobio sam samo 50 komada i mora da razdijelim onim koji imaju moje bokseve. Ako koji pretekne, dobro doslo.

Za par dana dobice i ostali (mozda), uglavnom, nema potrebe da se zuri. Trenutno tu nema nista posebno zanimljivo, jer je SE opet free. Gdje i kako, nemojte me pitati.
[ servishalo @ 21.07.2005. 11:41 ] @
"jer je SE opet free..."
Kao i uvek, je...em ti posao.

[Ovu poruku je menjao servishalo dana 21.07.2005. u 12:42 GMT+1]
[ SkyElectronic @ 21.07.2005. 12:10 ] @
Izgleda da je "Zuki" opet puko

Steta, bas steta
[ phoneflashing @ 21.07.2005. 12:13 ] @
Ljudi vidite kako ide suport na UFS3 jednom mesecno ljudi se bave ovim novim produktom koji se vec nudi za 130 funti a to je isto sto i setool ko je koga tu prevario videcemo.Ja mislim da ce Laser ipak na kraju da nadje bolje resenje.Legija je upravu prvi ce otici njegovim kupcima a onda svi ostali i to treba postovati Netreba se zaletati ..........
[ cybercom @ 21.07.2005. 12:29 ] @
Ma ljudi sta se brinete,najbitniji se support,ja se nesekiram uopste imam i Setool a i HWK (danas-sutra) ako bog da srece i zdravlja i znam da je najbitnije u svemu supprot,jeste free ali sta dalje sa novim modelima,e tu se uzima novac,tamo gde si prvi i sa dobrim supportom,ovo sto je free neka izasao je kada se vec uveliko uzeo novac sa trzista,opasno je kada neko izbaci free odma kada je izasao i original,ali brzo sve utihne !
[ cybercom @ 26.07.2005. 11:34 ] @
Ma,ludo burazeru,ludo !

@galaxy

"Ima neko ko je pokusao i na taj nacin, prvo sam se javio @legiji on me je uputio na Skokera koji mi jos nije odgovorio na majlove, i kako ja jad da dodjem do famoznog HWK-a ostaje mi samo da narucim iz inostranstva valjda su oni poslovniji.
Pozdrav
Vladimir Pavkovic"

Jelda da nemora iz inostranstva,moze se naci negde ?

[Ovu poruku je menjao cybercom dana 26.07.2005. u 18:50 GMT+1]