[ aurorica @ 07.07.2005. 17:15 ] @
U pitanju je racunar G4, Mac OS X 10.3.9...
Snalazim se, ali da li je neko raspolozen za pomoc deinstaliranja i instaliranja celog sistema. To kosta, pretpostavljam...koliko, zanima me
[ hulja @ 07.07.2005. 17:18 ] @
pa nisi napisala u cemu je problam ne verujem da je takva situacija da je neophodna reinstalacija a ako jeste ako imas instalacioni disk procedura je vrlo prosta.ubaci disk i prilikom restarta drzi c dugme i pokrenuces instalaciju.
naravno ako ne zelis sama onda vidi sa nekim ko je raspolozen mada stvarno mislim da to nije neophodno.
[ aurorica @ 07.07.2005. 17:27 ] @
>
>
[ madamov @ 08.07.2005. 13:16 ] @
Koji problem imaš sa mašinom? Možda reinstalacija nije neophodna.
[ hulja @ 08.07.2005. 14:57 ] @
pa napisi koji problem imas.verovatno je resiv i neko na forumu ce ti sigurno pomoci.
evo posto pitas mi hocemo da se druzimo a ti? :)
[ aurorica @ 09.07.2005. 15:56 ] @
>
> Nisam mogla da dodjem na sastanak, unakazio me onaj kisni festival u
> NS:)))
Pa ima dosta problema, ne mogu nista da instaliram, neka dokumenta ne
mogu da izbrisem, a i ne posedujem instalacioni disk, eto tako...nije
bas jednostavno!!!
[ aurorica @ 09.07.2005. 15:59 ] @
>
>
Ok, ne mogu nista da instaliram, zapravo potreban mi je instalacioni
disk, ali ja to ne znam bas sama...mislim snalazim se, ali:(((
Dakle, druzimo se
[ DS_Store @ 09.07.2005. 19:30 ] @
Dakle, potreban ti je instalacioni disk. Mozda je najbolje da zamolis nekoga da ti ponese na sledece okupljanje (licno ni na jedno nisam mogao da stignem). Ukoliko ti nije bas hitno, to jest.
Off-topic: cujem da je bio otkazan Garbage, evo ja sedim ciku i razmisljam da se samoubijem jer (opet) nisam mogao na Slayer, mada kakvo je vreme trenutno napolju... nisam siguran da i njih nece otkazati.
Jao, zivote! Jos samo da dodju Mejdeni pa i njih da propustim i zbogom djaci...!
Sve najbolje!
[ aurorica @ 09.07.2005. 21:09 ] @
>
Da bas pred Garbage, kisa, vetar, blato...nigde praznog hotela, znaci
FUCK THE EXIT,breee!!!
Oho, jos jedan limar....znacu pred svaki veci koncert imam
frku...poslednji Black Sabath u Sofiji!!!
A kad je sledece okupljanje???
[ DS_Store @ 10.07.2005. 14:13 ] @
Pa nemam pojma, kao sto rekoh nisam najpozvaniji po tom pitanju oko okupljanja. Imas negde pri vrhu strane topic posvecen SMUG-u, tamo se obicno doda datum sledeceg sastanka, a mozes da proveris i na: www.macserbia.org.
Evo vec stizu i prvi komentari za Slayer; uglavnom i nisu neki komentari, vise kao poluotvorena usta i nemogucnost da se bilo sta kaze :))))) (inace, nisam "limar" vec jednostavno prema necemu kao sto su IM ili Slayer covek mora imati duboko postovanje ako je ikada cuo makar i jednu pesmu).
Sve najbolje!