[ makacaka13 @ 09.07.2005. 12:27 ] @
Sviđa mi se posao psihologa, ali od kako sam juče o tom pričala sa mamom, totalno sam u dilemi, jer više zaista nisam sigurna čime bi sve psiholog mogao da se bavi i GDE može da radi. Može male informacije o tome (osim naravno posla u školi)?
[ simonzec @ 10.07.2005. 00:23 ] @
Poceo sam mnogo da odgovaram na ovom forumu ,moram da prestanem:)
pa ja koliko znam moze da radi i u skoli,bolnici,vojsci,priatno,u firmama,javnim ustanovama,specijalizovanim ustanovama,i na jos mnogo mesta.Predlog:poseti sajt
http://www.bos.org.yu/ mislim da oni nesto rade na usavrsavanju metoda za psihloge i njihovo naprednije skolovanje.Kontaktiraj ih ,pa vidi.....
[ Goran Aničić @ 10.07.2005. 00:30 ] @
Citat:
makacaka13: ... nisam sigurna čime bi sve psiholog mogao da se bavi i GDE može da radi...


Pa može recimo da bude predsednik države, kao npr. Boris Tadić - dipl. klinički psiholog.
;)
[ markom @ 10.07.2005. 00:40 ] @
Ili pak da bude kandidat za slično mesto (Žarko Korać), da se bavi mrežnim inženjeringom i administracijom ES-a ili pak da bude suvlasnik privatnog ISP-a (ova dva poslednja mogu samo nediplomirani ;-) ).

Marko.
[ Alter Ego @ 11.07.2005. 00:51 ] @
Pošto su prethodnici naveli gde možeš da radiš kao psiholog, još da ti preporučim da pogledaš sajtove odseka za psihologiju na fakultetima u Beogradu i Novom Sadu, tamo verovatno imaju opise smerova i poslova za koje se na njima studenti pripremaju.