[ NIkoDS @ 09.07.2005. 16:51 ] @
kada ubacim dvd, pokrene kofein i onda kaze kako nece zbog problema sa licencom i kaze da nisu instalirani kodeci zbog toga... u win2000 sve sljaka(na istoj masini) i tako, zajebava me... ako neko ima ideju za skidanje nekog programa koji dolazi sa kodecima ili za skidanje i rucno instaliranje kodeka, neka kaze!!! e, da , kada ubacim original dvd - povratak otpisanih, kaze istu stvar, menjao sam mu region u podesavanjima ali nista. KAKO da ubacim kodeke???

poz niko
[ bobzilla @ 09.07.2005. 18:01 ] @
Suse nema sve instalirane codece zbog problema sa copyrightom. Skini sa neta nove drivere ili celu verziju Kofeina... Mada ti preporucujem da maznes MPlayer. Brzi je od Kofeina (Kof je pravljen u javi... Java je ponekad too slow, mada se to na modernijim racunarima ni ne primecuje).

Video sam negde i link za skidanje RPMa za Suse 9.2. Ja sam ga instalirao iz sourcea. Ako te zanima, imam taj sajt u bookmarksima, pa mogu da pogledam.
[ NIkoDS @ 10.07.2005. 16:12 ] @
e skinam mplayer i zaboravio ga na poslu... a sibni link i za taj drugi ako mozes , od viska glava ne boli! hvala unapred niko