[ Kosta ******um Rex Persia @ 10.07.2005. 01:50 ] @
Naime,imam jedan .WAV fajl koji sam snimio sa moje TV kartice preko Line In-a.Zvuk je perfektan,nema nikakvog šuma,ali imam drugi problem.

Naime,nikako ni jedan program neće ovaj muzički fajl da konvertuje u neki drugi format,nema veze u koji format hoću da ga konvertujem.Izbacuju mi neku poruku o grešci,a taj WAV fajl bez ikakvih problema puštam i slušam u WinAMP-u 5.08 pro.Takođe i Sound Forge 6 odbija da ga otvori,isto javlja neku grešku.

Kako je ovo moglo da se desi,može li mi neko pomoći kako da uredim ovaj fajl tako da ga mogu konvertovati u MP3 ili MP4 format.Prepostavljam da je program nešto zabrljao na samom početku fajla,verovatno je pogrešno snimio neki bit.

E da,da ne zaboravim,program kojim sam snimio ovaj fajl sa TV karte zove se Audio MP3 Sound Recorder 3.0.
[ hercul @ 29.07.2005. 17:44 ] @
na ovoj stranici ---->http://www.angelfire.com/wy/djordjenikic/
je gooomila takvih wav fajlova (dzinglova) koje ni 1 program nece da ucita (prijavljuje gresku kao sto si ti rekao).
inace svi se kroz Winamp mogu NORMALNO slusati...

[Ovu poruku je menjao hercul dana 29.07.2005. u 18:46 GMT+1]
[ damiru_2 @ 29.07.2005. 20:36 ] @
Radi u WinAmp-u? Odlično!
WinAmp / Options / Peferences... / Output / Nullsoft Disk Writer plug-in /
Configure
Kad to odradiš, pusti Play i dobićeš .WAV datoteku u zadatom folderu. Kasnije
možeš s njim raditi šta god želiš. Ne zaboravi da Output vratiš posle kako je bilo...
Javi da li si uspeo.
Pozdrav

Šta je ovo, ne radi Unicode preko e-mail-a? Morao sam da ispravljam poruku, sve neki hijeroglifi...

[Ovu poruku je menjao damiru_2 dana 29.07.2005. u 21:38 GMT+1]
[ jonathan @ 30.07.2005. 02:28 ] @
Pogledao sam par fajlova sa tog sajta, već su mp3 kompresovani, jedino što imaju .wav ekstenziju, umesto .mp3...

p0z,
Alek
[ Kosta ******um Rex Persia @ 31.07.2005. 16:07 ] @
Damiru_2,hvala ti.Uspeo sam,i sada može da se konvertuje ovaj moj WAV fajl.

Još jednom,hvala.