[ Nenad_KG @ 11.07.2005. 19:06 ] @
Ne mogu da instaliram driver-e za ovu karticu - ni sa diska koji sam dobio uz nju, ni kao neku standardnu VGA karticu. Na pocetku instalacije dobijam gresku:
INF Error. Video driver not found.
Pre ove je bila instalirana Asusova N6200 (obrisao sam njene driver-e).
Inace iako nikakva instalacija nije prosla, mogu da izaberem visoku rezoluciju kao i 32 bita za "color quality"...
Da li neko zna o cemu je rec? Mozda bi trebalo da probam neke druge driver-e...?
Pozdrav.
[ Virked @ 11.07.2005. 21:48 ] @
Sta ti to znaci obrisao drivere?Udjes u safe mode i onda uninstal.
Sto si menjao konja za magarca (6200>9550)?
[ CroInspector @ 11.07.2005. 21:53 ] @
Ako nisi ispravno deinstalirao stare drivere tada ne ocekuj uspjesnu instalaciju novih drivera. Ako si ih deinstalirao i opet ti se to javlja, mozda je greska na mediju, ali sumnjam. najbolje da skines nove, svjeze drivere sa neta. Ako se i tada javljaju problemi, napravi backup, reinstaliraj windowse i instaliraj svjeze driver i izbjegni muku boziju sa rucnim brisanjem drivera (neces uspjeti).
[ Nenad_KG @ 12.07.2005. 23:55 ] @
Kad sam instalirao N6200, imao sam problem sa slikom - imala je visestruku senku. Verovatno je bio neki zalud, ali cinilo mi se da je najbrze resenje sa je zamenim, pa sam zato uzeo Atijevu 9550...
[ secom @ 14.07.2005. 10:31 ] @
Zdravo,

Odeš na www.ati.com skineš Catalyst center 5.6. Tu su ti svi drajveri i softver
koji ti treba.

Prije nego to instaliraš moraš skinuti Microsoft. NET Framework 1.1 sa njihove stranice ili ako imaš na nekom dvd u koji dobijaš kada kupiš neki časopis, te prvo njega instalirati

poslije toga ćeš moči instalirati drajvere i softwer za grafičku.

Pozdrav,
[ zerostyle @ 14.07.2005. 22:50 ] @
Imas na netu software driver cleaner na adresi http://www.drivercleaner.net koji ce ti obrisat sve i do jednog djelica drivera sa tvog kompa, naravno ako nisi obrisao svoje stare onda u control panel obrises ih, instaliras prije toga ovaj program zatim odes u safe mode pokrenes ovaj program i odabares ati da obrises drivere, ima i HELP ako gdje zapnes zatim snimis svoje nove, ne znam ja imam istu grafu alim puno problem s njom jer mi je maticna neka asusova i kao nisu kompatibilne, jednostavno mi je ta grafa s***** i ovih dana cu zamjeniti za neku od nvidia , takođe ti preporucujem da instaliras omega drivere umjesto katalista jer su puno bolji.

[Ovu poruku je menjao zerostyle dana 14.07.2005. u 23:53 GMT+1]