[ wladan @ 14.07.2005. 22:01 ] @
ja stvarno ne znam da li ova tema treba da stoji ovde te se stoga izvinjavam ako sam pogresio. potreban mi je programcic sa koga se mogu povezati na razne nedostupne smtp servere (tipa yahoo, eunet i mnogo njih) i sa njih slati postu. mislim da sam bio jasan :l
[ Deda_Mraz @ 15.07.2005. 23:15 ] @
Hmmm.... ajde molim te pojasni malo šta hoćeš?
Kako misliš "nedostupne" smtp servere?
[ NrmMyth @ 15.07.2005. 23:41 ] @
Ako oni ne podrzavaju (nedostupni) smtp acces onda to nece moci nikakav program promjeniti.
[ wladan @ 17.07.2005. 00:20 ] @
znam da postoji takav program pa sam mislio da neko zna kako se zove. nedostupan- ne mozes se preko standardnih email clienata povezati na server za odlaznu postu...
[ wladan @ 17.07.2005. 00:28 ] @
znam da postoji takav program pa sam mislio da neko zna kako se zove. nedostupan- ne mozes se preko standardnih email clienata povezati na server za odlaznu postu...
[ Deda_Mraz @ 17.07.2005. 01:51 ] @
Hahaha i dalje te ne razumem, ali pokažaću da ti odgovorim.

Pošto vidim da si za primer naveo EUnet. Na eunet-u moraš imati nalog otvoren, ne znam kako si mislio da je on nedostupan servis, pa naravno kada moraš da platiš d abi ga koristio.

A hotmail možeš rešiti i sa yahooopops (radi i na hotmail i na yahoo).

Valjda si to tražio...
[ bsoft777 @ 21.08.2005. 18:01 ] @
Sto se tice Yahoo -a, tu ti je dovoljan outlook ili outlook express i otvoren e-mail nalog na domenu [email protected]. Uputstvo za podesavanje naloga na sajtu i e-mail klijenta imas na http://help.yahoo.com/help/uk/mail/ext/
[ wladan @ 21.08.2005. 19:30 ] @
ovako. na eunet mozes da proveris postu samo preko eunet konekcije, a za yahoo koliko mi je poznato (izgleda da nije tako kako kaze predhodni) moguce je skidanje poste samo "kad se plati".

ako ovo sto sam trazio ne postoji, da li onda postoji program koji scenira smtp port?
[ bsoft777 @ 22.08.2005. 11:32 ] @
Tacno je da treba da se plati ali ako imas adresu: [email protected] !!!
Vec sam ti rekao za koji domen ne treba da se plati! Lepo pise: [email protected] !
Ako bas hoces program koji radi to sto je tebi potrebno pogledaj ovaj link http://friends012.100webcustomers.com/phpBB2/viewtopic.php?t=84