[ OASYS @ 18.07.2005. 10:18 ] @
Postovani.
S obzirom da ste svi veliki profesionalci u ovom poslu, nadam se da cete biti ljubazni da mi izadjete u susret i da mi pomognete.
Radi se o sledecem:
Kada pristupim samo jednom sajtu, konkretno forumu, radi sve par minuta, a kada kliknem da ubacim novi post, u Firefoxu 1.0.5 izadje mi prozorcic sa sledecim tekstom:
_____________________________________________________________
ALERT
www.----- COULD NOT BE FOUND
PLEASE CHECK THE NAME AND TRY AGAIN
_____________________________________________________________
i "zamrznu" se samo moji klikovi, a sve ostalo "mrda i trepka" - baneri, reklame i sl.
Molim Vas da mi kazete da li je moguce da me sa sajta BANUJU namerno, jer ovo mi se desava samo tamo, ili je po sredi nesto drugo ! ?
Citao sam Vase teme i sreo sam na jednom mestu da kada se banuje, navodno ne izlazi nikakvo obavestenje!
PS.Takodje nisam napomenuo, da kada sam ja "zamrznut", drugi posetioci pisu i salju postove bez problema!
Razgovarao sam i sa mojim provajderom - rekli su mi nekoliko puta da je kod njih sve u najboljem redu (ADSL).
Isto se desava i puno puta kada hocu da pristupim tom sajtu!
Hvala.
[ RobertNestaMarley @ 18.07.2005. 16:13 ] @
Ovo mi definitivno ne zvuci kao BAN vec kao BAG :) Pokusaj sve to iz nekog drugog browsvera
[ OASYS @ 19.07.2005. 01:35 ] @
Nisam napomenuo da se potpuno isto desava i sa IE i sa Operom-8.
I danas uopste nisam mogao da pristupim sajtu, vec samo jednom - veceras i potpuno sve isto - otvara mi na par klikova a kada treba da posaljem nesto napisano - odmah se zaustavi!
Ponovo sam proverio, na druge linkove vrsi konektiranje, samo na moje klikove - uopste!
Kada sam uspeo da se jednom ubacim, video sam da su drugi clanovi tamosnjeg foruma pisali neprekidno, i da niko nije imao problema, sto sam zakljucio i po broju postova - moj broj i dalje je isti kao pre par dana - a njihovi postovi su skocili, pojedinim clanovima i preko 100!
Ako nesto moze da pomogne, ja se konektiram iz Makedonije.
Medjutim tamo ima jos najmanje desetak, pa i vise clanova isto iz Makedonije i koliko sam video oni nemaju ovakvih problema!
Ponovo sam kontaktirao sa mojim provajderom i ponovo su mi odgovorili da je kod njih sve u redu.
Webmasteru foruma sam poslao nekoliko meilova sa objasnjenjem problema, medjutim niko mi ne odgovara!
Zato bih zamolio, ako neko zna kako - da mi pomogne jos malo!