[ arakis @ 20.07.2005. 21:59 ] @
c++ Moze se reci da znam, zelim da predjem na Visual Studio C++ 6.0, Da pisem windows programe its. Ucio sam c i c++ na ETF u Beogradu, i procitao c++ za 21 dan. Koju knjigu(e) (dostupnu u beoradu) mi preporucujete da naucim da pisem windows programe u visual c++ 6.0. Probao sa sa msdn (Ali je mnogo komplikovano samo se skace sa teme na temu). PONAVLJAM Apsolutni pocetnik u MFC itd....
[ IDE @ 21.07.2005. 18:05 ] @
ako ces da pises programe za windows, uzmi fino borland c++ builder i uzivaj...

sve to ide mnogo teze u visual studio-u...
[ edmir @ 11.08.2005. 13:52 ] @
fucking voodoo, da te pitam :zasto uopšte postoji nesto sto radi isti posao a na tezi nacin. Zar treba nesto bolje od Borlanda u svim oblicima i imenima. Sto ce nam Visual kad imamo Borland Builder?
[ dejandj @ 11.08.2005. 15:48 ] @
Evo odgovora ZASTO niste u "pravu":
http://www.softwire.com/
[ IDE @ 11.08.2005. 16:25 ] @
hmmm... "edmir"-e, ne znam jesi li ovo rekao sa odredjenom dozom ironije, ili ne, ali stvar je u ovome: ja sam samo rekao moje misljenje....
LICNO vise volim Borland Builder, mada bih cak mozda vise volio da znam napisati citav WIN program u visual studio-u...to bi znacilo da imam puno vece znanje i puno "deblje" zivce, ali ovako uz borland mi je sve puno lakse, i u tome je stvar....svidja mi se kako su stvari tamo rijesene...
bilo bi dobro kada bi Microsoft napravio slican program...

znaci: samo moje licno misljenje...
[ DjoleReject @ 05.05.2006. 21:56 ] @

Citat:
Leto Atreid: c++ Moze se reci da znam, zelim da predjem na Visual Studio C++ 6.0, Da pisem windows programe its. Ucio sam c i c++ na ETF u Beogradu, i procitao c++ za 21 dan. Koju knjigu(e) (dostupnu u beoradu) mi preporucujete da naucim da pisem windows programe u visual c++ 6.0. Probao sa sa msdn (Ali je mnogo komplikovano samo se skace sa teme na temu). PONAVLJAM Apsolutni pocetnik u MFC itd....


Al` ste pomogli momku...
Nadji sad knjigu Visual C++ za 21 dan. Ja sam je prosao (nisam bas do kraja, pred kraj sam se okrenuo nekim interesantnijim stvarima) i mogu ti reci da je prilicno dobra. Nije da nisam video i boljih, ali u vreme dok sam je ja citao nisam imao tvoje predznanje, pa mislim da ce ti MFC objasnjen na ovaj nacin (lagano i bukvalno) leci bas kako treba.
Nisam siguran za izdavaca, ali znam da sam je kupio u IPS-u.