[ Miroslav Strugarevic @ 21.07.2005. 02:56 ] @
Evo ovako, zbog cega mi se u listi download-ovanih paketa pomocu windows update-a prikazuju drajveri za agere modem? Jednom sam ih instalirao i posle toga mi modem nije radio. Sledecih par puta sam izbegavao da ih instaliram, a sad evo posto sam skoro reinstalirao sistem, opet sam skinuo taj update, pa rekoh da pitam da li to instalirati ili ne.



[Ovu poruku je menjao Miroslav Strugarevic dana 21.07.2005. u 04:00 GMT+1]
[ drb @ 21.07.2005. 10:04 ] @
Pa ako nemas instalirane drajvere za neki hardware winupadte pokusa pronaci te drivere i ako uspije ponudi ti ih na istalaciju, posto kazes da ti drajveri od prije nisu radili nemoj ih instalirati, jedino ako su ovi sto ti update nudi noviji od onih koji prije nisu radili.
[ Miroslav Strugarevic @ 26.07.2005. 02:57 ] @
Nisam ga ni instalirao, posto mi je vec jednom zeznuo drajvere za modem ;)
[ extremesystem @ 12.08.2005. 16:42 ] @
On ti nude update tih drajvera zato sto ima novije sertifikovane drajvere za taj modem .. ali ako ti sve radi .. .zajebi to ..
[ Mina7 @ 17.08.2005. 11:44 ] @
Hi,

Instalirala sam SP2 na XP i ne radi mi vise windows media player niti ikoji program za slusanje glazbe?!? Javlja mi gresku da nemam zvucne kartice ili da nije ispravna. U System sve OK instalirano,ali pod sound device kaze da nema ni jedan uređaj instaliran?!?1 Nis mi nije jasno??
[ Deda_Mraz @ 17.08.2005. 11:52 ] @
Mina pa verovatno su ti se drajveri za zvučnu karticu zbrljali.
Nadji CD od matične ploče i pokušaj ponovo da instaliraš sound card. Ako nemaš na cd-u (mada mora da ima) onda uzmi pa download-uj sa neta te drajvere.
Ili treća mogućnost ti je da up-dateuješ svoj WIN XP ceo pa možda on pronadje i popravi ti drajvere za zvučnu karticu.
[ Mina7 @ 17.08.2005. 11:54 ] @
Da, da medutim nemam drajver od maticne, a ne znam ni kako "brisat" onemogucit drajver za zvucnu,pa ga instalirat nanovo ???