[ glupi @ 18.08.2002. 20:31 ] @
Ovako u windows 2000 imam jedan dial-up account sa username-om i passwordom sejvanim. Sad ja se iz windowsa mogu spajat preko tog accoaunt-a ali sad bi ja htio taj accaunt stavit i na laptop ali sam zaboravio sifru. Probo sam neke programe za povrat dial-up passworda ali nijedan nisam uspio pokrenut na win 2000. Zna neko naki postupak ili program koji radi jer mi je dosta hitno???
[ Divjak @ 19.08.2002. 01:10 ] @
Ovaj program ce ti pomoci:

http://www.download.co.yu/inde...m/download/passwordcracker.zip

P.S. Dizajn mu je glup ali radi


[ glupi @ 19.08.2002. 02:31 ] @
Taj program kao ni ostali nije uspio uzet sifru. Mislim da je problem u tome sto je sifra kriptirana u windowsima 2000.
[ Divjak @ 19.08.2002. 11:48 ] @
Pa sta da ti kazem onda idi do ISP-a pa im reci za problem i oni ce ti dati sifru!
[ Divjak @ 19.08.2002. 12:24 ] @
Stani!
Ipak ne moras da ides do ISP-a!
Nasao sam program koji ce ti definitivno pomoci!
Program ce ti vratiti password koristeci klijent za postu pod uslovom da i tamo imas zapamcen password u ****** formatu!

Evo kratkog opisa:
Forgotten Mailbox Password 1.0

Rekonstruišite zaboravljene lozinke za poštanske sandučiće e-pošte koje se pojavljuju kao niz zvezdica u klijentu e-pošte. Ovaj program emulira POP3 server pa se lozinka šalje korisniku. Podržava sve POP3 klijente e-pošte koji pamte lozinke (MS Outlook, Outlook Express, Eudora, Netscape itd.).

Ja sam ga upload-ovao ovde:

http://tcplanet.tripod.com/forgot_mail_passwd_c.zip

poZ!

P.S. Javi ako uspe!
[ glupi @ 19.08.2002. 13:24 ] @
Puno hvala na trudu ali nazalost nemam zapamcenu sifru u klijentu za postu. ;(
A sto se tice odlazenja do ISP-a i to je nemoguce jer nisam doma...
[ Gameover @ 19.08.2002. 14:25 ] @
Idi na www.oxid.it i skini CAIN v2.5 mislim da bi trebao on da ti pomogne.On ti je za win /nt/2000/XP.
[ glupi @ 19.08.2002. 18:18 ] @
Nazalost ni CAIN nije pomogao, uopce nemogu dobit ni kriptiranu sifru, kad sam stavio da mi izvadi sifru iz kucice sa zvijezdicama on mi je ispisao zvjezdice...
;((
[ xtraya @ 20.08.2002. 23:53 ] @
e...ne vadi se to tako...ima jedan malo pametniji softver od cain-olikih stvarica...
naime...pass je u SAM bazi..ona je kriptovana...na hardu....ali u memoriji NIJE...
treba ti admin nalog ....startujes program i on ti DUMP-uje deo memorije sa admin i dialup passevima sa sve brojem telefona koji zoves...ovo radi 10000% i uspelo mi je bar 5-6 puta (tacnije uvek) , sljaka i na XP-u naravno samo je ispis malo drugaciji...

LSADUMP2 se zove stvarcica...ako je nemate dajte mailove pa cu da vam shibnem svima...

znaci ovo nema veze sa OUTLOOK sranjima...samo admin i dialup passevi
win nt/2k/xp
[ glupi @ 21.08.2002. 14:37 ] @
xtraya legendo. radi i uspjesno sam povratio sifru. ovo je jedan jako mocan i zanimljiv program. puno hvala na pomoci. ako koga zanima program moze ga naci na ovoj stranici http://razor.bindview.com/tools/desc/lsadump2_readme.html
thx
[ GirlScout @ 30.08.2002. 16:51 ] @
evo jos jedan mnogo dobar programcitj ..
nedavno sam i ja morala da skontam koji mi je pass od naloga.. od kojeg dve godine vetj ne znam pass.. mail sam proveravala tako sto sam uvek ubacivala staru bazu mail klienta.. medjutim promenila sam klient.. pa nisam mogla da namestim account...
ovo je mator programcitj .. al odlicno radi.. cita kriptovan pass ( zvezdice )
uploadovala sam ga ovde.. pa ko otje nek proba..

http://winnetou.org/svasta/progi/Revealer.exe
[ xtraya @ 30.08.2002. 19:17 ] @
e sad...ako je Girskout jedna od clanica PICA klana...
tek da znas da ovo tvoje uploadovano ne radi posao....

to verovatno radi na win98/me ali za sve NT sisteme nema sanse..

probajte ovo iznad navedeno....to sljaka 100%...testirano na bar 5-6 racunara


usput...a gde je JELLY?
nema je godinama ko ni tebe...
[ GirlScout @ 30.08.2002. 20:50 ] @
pa ne znam nisam preterano isprobavala.. sem na 980ci .. i sad pre koji dan na XP-u .. tu sljaka..trebalo mi je da procitam pass.. ( zvezdice) .. i fino je odradilo posao ..
a sto se tice jelly nemam pojma.. nisam je sigurno . godinu i kusur ni cula ni vdela
salac mi rece kad je bio kod mene za vreme exita da je na exitu .. tolko :)
a gde si ti u Utjehi ove godine da didzejises?:>