[ dado_k @ 25.07.2005. 21:37 ] @
sve kritike su dobrodošle molim vas da mi ukažete na greške trenutno je samo dizajn izrađen zahvaljujem!!



link:http://programeri.t35.com

[Ovu poruku je menjao dado_k dana 25.07.2005. u 23:33 GMT+1]
[ cicika @ 25.07.2005. 23:45 ] @
1. This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!

2.CSS ti valja.

3. O dizajnu..., sivo i nije dizajn, ali tvoja volja.

4. Izvod iz najsvežijeg pravilnika foruma Web Dizajn: Kritike:

Citat:
NE dozvoljava se postovanje nedovršenih, polu-završenih i sl. sajtova koji sadrže zbudženi home page i ništa više. Prvo uradite to što ste započeli pa onda tražite kritike.


http://www.elitesecurity.org/tema/103748
[ boccio @ 26.07.2005. 07:46 ] @
Cicika, uze mi rec iz usta :)

@Dado: mlad si, ok je, samo nastavi da ucis i daleko ces dogurati... Ali do tada te ipak molim da ne postujes bas svaki zbudzeni home page koji napravis :)
[ dado_k @ 26.07.2005. 21:12 ] @
Citat:
cicika: 1. This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!

2.CSS ti valja.

3. O dizajnu..., sivo i nije dizajn, ali tvoja volja.

4. Izvod iz najsvežijeg pravilnika foruma Web Dizajn: Kritike:



http://www.elitesecurity.org/tema/103748

da si pogledao cijeli source od stranice onda bi vidio odgovor da nije moja greška This page is not Valid HTML 4.01 Transitional!
--- ovo je baš zbog hostinga (popup) ovo nije uopće moj kod
a što se tiče sive boje ja volim sivo. Jedino ne znam @boccio
Citat:
boccio: Cicika, uze mi rec iz usta :)

@Dado: mlad si, ok je, samo nastavi da ucis i daleko ces dogurati... Ali do tada te ipak molim da ne postujes bas svaki zbudzeni home page koji napravis :)

ovo je prvi sajt uopće da ga postujem ono prije nije uopće bilo pod kritike zar ne?
a i ja nisam dizajner ja ne volim te stvari ja više volim kodiranje no nema veze ja sam zadovoljan učinjenim zanimalo me samo mišljenje ostalih

[Ovu poruku je menjao dado_k dana 01.08.2005. u 21:42 GMT+1]
[ bojan_bozovic @ 26.07.2005. 23:35 ] @
http://tinypic.com/9h81s8.jpg

mene zanima tvoje misljenje, reci mi, na sta ti ovo lici i da li je dobro, 'leba ti...
o blink tagu ili blink CSS atributu (ne znam sta si koristio, ali da jesi to se vidi!) ne cu da pricam... nemem komentar...
[ boccio @ 27.07.2005. 07:57 ] @
Citat:
dado_k: Neznam zašto je cicika postovao ono prvo to ustvari znamo ja i on ali vi NESMIJETE znati jer će mi post opet bit obrisan (vjerojatno i ovaj)

Jao bre cicika, opet te proglasili za musko :) Ne vredi... jedino da ti flajko ubaci avatar sa strane sa fotkom, ja ne znam sta drugo :))))

@dado: daj, opusti se... ko ce da ti brise postove? zasto? ne kapiram? samo sedi i radi, lepo ti rekoh... ako trazis kritike za dizajn, onda nam daj sta cemo da kritikujemo, a ne boju i okvir boxova za tekst...

[ dado_k @ 27.07.2005. 14:38 ] @
Hvala da si mi pokazao ovo kod mene toga nema NI U JEDNOM BROWSERU a koristio sam OPERU,FF,IE sve najnovije verzije...
ovaj banner mora da je od hostinga moram pronaći novi hosting Hvala
[ Slobodan Milivojevic @ 27.07.2005. 16:03 ] @
Pa ono, moj firefox se nacisto ukoci kad otvorim taj sajt, sve dok ne uradim adblock na onaj banner hosting provider-a... Pa ga nisam nesto mnogo ni gledao, al mislim da i bez css-a stranica ima dosta stilova, kao sto su na primes sirina polja u tabeli i tako to....


Kad budes nasao drugi hosting, javi, pa cemo detaljnije pogledati...
[ bojan_bozovic @ 27.07.2005. 17:56 ] @
@dado_k

novi trend je da se popup banneri (vise nisu popup) ne prave sa window.open vec sa layer-ima kojima se menja visibility CSS atribut - i to ne moze da se blokira nikako. Niko nece dzabe da te hostuje (ajd ti zakupi dedicated server i 400Gb protoka pa nas hostuj besplatno ;) najbolje ti je da platis hosting. nije skupo.
[ dado_k @ 27.07.2005. 21:48 ] @
Ma poslije idem na drugi hosting ovo je samo radi probe...
[ vejin @ 31.07.2005. 22:39 ] @
Otvorio mi se neki prozorcic sa free necim pa sam to odmah i napustio a nisam ni pogledao sajt.Toliko o dizajnu i funkcionalnosti sajta.
[ dado_k @ 01.08.2005. 11:01 ] @
Da tu si u pravu sad prelazim na drugi hosting pa će biti bolje isto tako molio bih moderatora da ovu temu posve obriše. pa ću postaviti novu kad sajt bude na novom hostingu i funkcionalan za kakva dva tjedna
[ boccio @ 01.08.2005. 17:48 ] @
Sto? Samo dodaj post da je postavljen novi dizajn...
[ dado_k @ 01.08.2005. 20:39 ] @
Ma ovdje ionako nema ničeg dobrog...
a sad sam već napravio i neke stvari u php-u pa je tako za sada gotov chatbox, anketa,
vijesti, linkovi,i login napola...
Nakon što postavim cijeli sajt onda krećem u izradu jednostavnijeg foruma...
Zasad je cijeli kod ČISTI PHP/MYSQL/HTML/CSS uopće bez javascripta!!!
a mislim da ću tako i ostaviti