[ Veljko @ 20.08.2002. 11:15 ] @
Da li neko zna u kojoj banci moze da se unovci americki privatni cek, znaci ono standardni sto salju click-sponzori.
Do pre par meseci sam unovcavao u Jugobanci ali su je ugasili
Imam dva ceka na 50 i 47$ ali nigde ne mogu da ih unovcim!

P.S. Molim vas da odgovorite ako ste 100% sigurni da ne bi lutao od banke do banke posto svi pricaju da moze da se unovci bilo gde, a niko ne unovcava.
[ McKracken @ 20.08.2002. 13:32 ] @

Od 1998 godin unovcavam cekove i money ordere u Delta Banci, i do sada nisam imamo ni jedan problem u unovcavanju.
[ Veljko @ 20.08.2002. 14:41 ] @
U kojoj eksozituri Delta banke?
Isao sam u knez mihjlovoj i rekli su mi da unovcavaju samo cekove od banaka i da nije muguce unovciti privatni cek kod njih.
[ djoca @ 23.08.2002. 16:53 ] @
Ja sam iz Kragujevca i unovcavam u Credy banci, ovdasnjoj. Ali sve ostale Beogradske su mi rekle da moram da im ostavim cek, koji oni provere i posle 15-20 dana isplate. E sad, nemam pojma da li credy radi u Beogradu, ali ako ne mozes u Vojvodjanskoj ja mislim sigurno da unovcis. Primao sam CJ cek, verovatno kao i ti
[ Ni ten ichi ryu @ 23.08.2002. 17:49 ] @
Citat:
-=([[Veljko]])=-:
U kojoj eksozituri Delta banke?
Isao sam u knez mihjlovoj i rekli su mi da unovcavaju samo cekove od banaka i da nije muguce unovciti privatni cek kod njih.


pa i privatni cek je cek od banke. Mozda mislis na business cek......
[ McKracken @ 23.08.2002. 18:04 ] @
Ako je bankovni cek onda treba da ti isplate odmah,a ako je cek sa tekuceg racuna onda treba da prodje 10-15 dana za unovcavanje. U svakom slucaju, trazi da ti posalju cek na naplatu i da ti novac stave na racun. Pa ga onda podigni, kad naplata prodje.. Ja unovcavam u Uzicu, i dikada nisam imao problema..
[ Veljko @ 23.08.2002. 22:00 ] @
Pustio sam ga na realizaciju u Vojvodjanskoj banci.
Rekli su mi da ce stici kes za 20 dana ako je cek u redu.
[ Veljko @ 02.10.2002. 10:53 ] @
Unovceno tek posle 30 dana.

Ali provizija je zamo 1%
Uzeli su mi za 50$ samo 31.5 din

P.S. Ako neko zna u kojoj banci moze odma' da se naplati neka postuje.
[ cicija @ 23.06.2005. 20:06 ] @
mene zanima jedna stvar:
dobila sam American Express Gift Cheque i zanima me da li neko zna da li je moguce unovchiti ga u nekoj nashoj banci? ako je to u opshte moguce gde je najbolje to uraditi i kolike su provizije prilikom isplate?