[ Gomatami @ 26.07.2005. 16:27 ] @
Imam "gomilu" malih AVI-ja, snimaka sa neke izlozbe. NJih bi trebao da nasnimim na video kasetu, odredjenim redosledom, sa povremenim ubacivanjem reklama.

Kapiram da je najbolje resenje da sve izmontiram u Premiere, ali bi hteo da potrazim neko drugo softversko resenje (mozda cak i real time) za jednostavno miksovanje materijala, kao sto je Winamp za Mp3.

Da li postoji tako nesto?
[ manix @ 29.07.2005. 02:47 ] @
premiere pro 1.5 je reeltime onoliko koliko imas procesora i memorije ;o) preporucuje se 2CPU p 3ghz i 2GB DDR-a

Ali jedna stvar mi nije jasna??? Sta ti hoces sa tim materijalom, da ga gledas, da ga pretvoris u jedan snimak ili sta vec???? Koja je svrha montiranja tog materijaja ili koja je svrha reeltime-a ???

pozdrav
[ Cileinteractiv @ 01.08.2005. 14:11 ] @
Jednostavnije je da linearno spojis sve te klipove i reklame u jedan fajl pomocu 'append avi segment opcije' u Virtual dub-u. Uslov je da svi klipovi imaju iste A/V karakteristike (frame size i bit rejt za sliku i sempl rejt za zvuk ...)!!!
[ Gomatami @ 13.08.2005. 15:28 ] @
Ovako, cilj je izbeci klasicnu montazu u Premiere iz prostog razloga sto ce neko doci i reci da zeli da ima na VIDEO KASETI od 1 - 6. segmenta, i jos 9. segment.

Onda bi trazene segmente trebalo napakovati na neku play listu, ukljucis tv out pustis video da snima i to je to. Mozda nekom deluje nelogicno, ali mi bas to treba.