[ Styxx @ 28.07.2005. 14:33 ] @
Našao sam jedan program, zove se Blufftitler, kojim na vrlo lagan
način se mogu praviti brojni 3D efekti, a koristi DX9.
Stvarno je fantastičan i sumnjam da ima nešto jednostavnije za korištenje, a da je tako moćno!
Zgodan je za ubacivanje efekata u video, npr. vrlo lagano se koristi sa npr. Pinnacle Studiom i brojnim drugim sličnim softverom.

Preporuka! Probajte.!!!
[ korisnicko_ime @ 31.07.2005. 18:38 ] @
Program je zaista zanimljiv, veoma lako se koristi, provlio sam ga za pola sata.
Ali kvalitet eksportovanog videa po meni nije na zadovoljavajucem videu cak i u visokom rezolucijama.

Postoji jos jedan program slican ovome, koji ima mocnije efekte ali nije usko fokusiran za primenu na tekst.Zove se particleIllusion , i ako neko provali gde ima full verzija neka javi, program je odlican...
[ Styxx @ 31.07.2005. 18:52 ] @
OK. Moguće.
Međutim, probaj kod exportiranja da izabereš targa format sa transparencijom + DVD PAL 25 fps.
Overlayem ga ubaci u svoj video. (npr. Pinnacleom).
Dosta kvalitetno to uradi.

Tražim ovaj tvoj program kojeg si spomenuo.
[ NecaSilny @ 24.08.2005. 19:38 ] @
Shto se tice particle illusiona pokushaj na www.phazeddl.com
ja sam ga nashao tamo zajedno sa efektima (~300 :) ) mada mozesh efekta da skidas sa officielnog sajta. a ovaj Blufftitler, nije loshe nije loshe!, mada ja koristim
inscriber title motion. Particle koriste na Pinku i BK za reklame ovih "popularnih"
Pev(jeb)acica!!

Pozdrav!
[ korisnicko_ime @ 26.08.2005. 23:49 ] @
Uspeo sam da iz BluffTitler DX9 izvezem film maksimalnog kvaliteta.Koristiosam pal dvd format 25 fps, ali najvaznije je bilo podesiti pri export to movie opciju Field Rendering na NOT INTERLACED
a za particle se ubih trazeci ali nista za sad...A potreban mi je ko hleb