[ Johnnyy @ 28.07.2005. 19:27 ] @

Da li neko zna gde bih mogao da nadjem program za flashovanje symbian telefona ( n-gage je u pitanju ), po mogucstvu neki besplatan download sa net-a? Vec sam jednom to morao da radim i ne daju mi se ponovo pare:)

HVALA unapred !!!
[ cveleks @ 28.07.2005. 23:10 ] @
Pa to bi i moglo da se nadje ali bi te BOX koji moze da flesuje tvoj telefon kostao vise nego 5 tvoja telefona. Pa ti sad razmisli!!!!
[ Johnnyy @ 29.07.2005. 12:56 ] @

...Tako sam i mislio, al' vredelo je pokusati:)
Hvala u svakom sluchaju!
[ emix3csl @ 05.06.2007. 11:21 ] @
i ja imam N-GAGE qd. nervira me sto telefon sam salje poruke tj pokusa da posalje po 20 mms poruka dnevno ali ne posalje ih. pise kao "sending message faild". i stalno mi dolaze report poruke.
jel zna neko gde mogu da nadjem neki antivirus i hoce li mi to pomoci?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 05.06.2007. 15:44 ] @
Zakačio si nekog worma, pa sad plaćaš danak što si primao/instalirao svakakve .sis fajlove :)

Formatiraj memoriju telefona kucajući *#7370#.

Citat:
How to totally format your phone and remove all installed applications, user files and restore all
settings to default like it's new out of the box! (OEM apps will not be deleted like Camera and RealOne Player, etc.):
First Format your MMC: Menu > Extras > Memory > Options > Format mem. card > Yes.
Note: It is very important to format your MMC before you format the phone memory!
Then format the phone memory by typing *#7370# in standby screen.
Phone will ask: "Restore all original phone settings? Phone will restart." Press 'Yes' and enter your Lock code (default is 12345).
Tip: Formatting takes several minutes so you'd better connect your phone
to a charger to ensure that your battery doesn't get empty in the middle of formatting.
Note: All your created acces points and mailboxes will be lost so take a note of them. And all application settings will be reset.
E.g. In 'Camera', image quality is set back to normal and memory in use is set back to phone memory. And also in 'Messages', memory in use is set
back to phone memory, etc.
[ emix3csl @ 05.06.2007. 17:39 ] @
ma nije mi skidao nista sa kredita. bar ne sa pri paid broja. za post paid cu videti kad mi dodje racun :(

kupio sam tel pre dve nedelje i vec je imao worm-a u sebi.inace, zadovoljan sam n-gage-om. kao nov je. jos neku igricu da mu nabacim.

formatirao sam tel i ok je. videcu dal ce opet slati poruke. obicno ih salje ujutru oko 6.
hvala puno. poz
[ SashaNBG @ 23.07.2007. 11:41 ] @
Čisto da znate da ne morate brisati sve iz telefona da biste očistili trojance koji šalju poruke i slično. Imate besplatne programe za uklanjanje trojanaca i virusa, a probajte prvo ovo:

http://www.f-secure.com/tools/f-commwarrior.sis .

Pogledajte i kompletnu listu na adresi ispod.

http://www.f-secure.com/securi...ter/malware_removal_tools.html