[ mihajlo_o1 @ 31.07.2005. 18:49 ] @
dobar dan i postovanje svim korisnicima ovog foruma...
radim seminarski rad na temu "STRUKTURE PROCESA" predmet se zove Projektiranje informacijskih sistema
ako bi me mogli uputiti na neku stranicu koja govori o tome onako zdravo seljacki da to razumijem bez nekih vecih poteskoca... dobro bi dosla i neka literatura o tome (a da nije na stranom jeziku), ili jos bolje da se vi ubacite sa nekim tekstovima o tome pa da napravim seminar kako se to ocekuje od mene.
molim nadlezne da prebace temu ako sam ju postavio na pogresno i njoj nepripadajuce mjesto.
[ Ilija Studen @ 31.07.2005. 19:24 ] @
Zar ne bi bilo jednostavnije da si tražio da ti ga neko napiše?

PS: Kad završiš fax tvoja diploma će govoriti da si stručnjak iz date oblasti, a ovakvim pristupom si jako daleko od toga da i postaneš isti. Imaš predmet koji se zove Projektovanje informacionih sistemi a treba ti "zdravo seljačka" literatura po mogućnosti da nije na "stranom jeziku". Thumbs up!

[Ovu poruku je menjao Ilija Studen dana 31.07.2005. u 20:29 GMT+1]
[ mihajlo_o1 @ 01.08.2005. 01:42 ] @
molio sam za pomoc ne das mi citas bukvicu.
ako nadjem link ili literaturu onda ce mi diploma nesta i vrijediti. zato ili pomozi ili ne, ali ne odmazi mi! ako netko nesta zna neka pomogne... molim lijepo u laganoj sam stisci sa vremenom
[ mihajlo_o1 @ 01.08.2005. 15:35 ] @
dajte please ljudi pomozite....
stvarno mi treba pomoc oko toga. bar neki link ili stogod. bar je to vasa struka...
[ Alter Ego @ 30.08.2005. 20:41 ] @
Pogledaj teme na forumu Informacioni sistemi.