[ coolovac @ 01.08.2005. 21:17 ] @
Pozdrav svima,
Imam SONY XR-1800R Auto kasetofon. Znate svi da zvuk sa kasete nije nesto. Takodje imam USB MP3 Player. Interesuje me da li je moguce kako spojiti ova dva uredjaja?
Shema XR-1800R:
http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/142/Sony_XR-1800R.html
[ Boki4u @ 17.08.2005. 00:16 ] @
Nazalost je nemoguce spojiti XR-1800R sa USB MP3 playerom!
[ dr.NPN @ 21.08.2005. 05:26 ] @
Ja ne mogu da otvorim sliku sa linka ali, koliko sam razumeo radi se o kasu i ti hoces na njega da spojis mp3 plaejer koji je nezavisan od svega? Da ubodes iz mp3 u kas?

Moze, bez problema...
[ Boki4u @ 21.08.2005. 17:08 ] @
Citat:
dr.NPN: Ja ne mogu da otvorim sliku sa linka ali, koliko sam razumeo radi se o kasu i ti hoces na njega da spojis mp3 plaejer koji je nezavisan od svega? Da ubodes iz mp3 u kas?

Moze, bez problema...


Moze, da otvara kasetofon i da tamo vrsi neke izmene (prespajanja), ali mi se cini da covek nije u tim vodama.
Moze takodje sa onom kasetom, koja na kraju ima kabal sa prikljuckom za slusalice, ali nisam siguran da li taj kasetofon ima onu plocicu, iza koje se nalazi slot za kasetu. Ako je ima, malo ce teze to da ostvari.

Pozdrav!
[ dr.NPN @ 21.08.2005. 18:32 ] @
Uh strasne li tehnologije pojiti ulaze na pretpojacalo u kasu...
[ Boki4u @ 22.08.2005. 02:12 ] @
Citat:
dr.NPN: Uh strasne li tehnologije pojiti ulaze na pretpojacalo u kasu...

I ti sad zezas.....pa to je lako, naravno, ali mislim da XR-1800R nema cinc, odnosno RCA ulaze...
[ coolovac @ 22.08.2005. 09:36 ] @
Hvala Vam za interesovanje za moju temu. Tacno je da bas nisam u vodama elektronike, al znam neke stvari.
Znaci meni samo treba da nekako spojim izlaz sa USB MP3 Player-a (izlaz za slusalice), sa nekim ulazom u SONY XR-1800R auto kasetofona, ili da se napravi neko prespajanje u auto kasetofonu (ako je to ikako moguce).
Hvala

[Ovu poruku je menjao coolovac dana 22.08.2005. u 10:37 GMT+1]
[ dr.NPN @ 25.08.2005. 23:31 ] @
Boki, ne kontam te u cemu je problem. Decko pita jel moze ili ne, ja kazem da moze sad nije bitno kako, bitno je da moze.
Znaci otvoris kas, skines {ili produzis} zice sa glave, spojis sa izlazom i treba da radi. Ne treba nego sigurno. A ako ti se javi distorzija zbog prevelikog pojacanja signala u pretpojacaku, zaobidji pretpojacalo, obicno to bude integralac najblizi {po vodovima} glavi.
Znaci vidis koji je integralac, skines datasheet, vidis gde su mu ulazi i izlazi i vezes i to je to.