[ leka @ 22.08.2002. 21:04 ] @
Heheh, "subject" je zapravo cisto zezanje (Nemanja, komentari? :) ...
Elem, CodeProject je M$ orjentisan i njemu pomoci nema, dok je http://www.planet-source-code.com generalni sajt, na kome mozete da dodjete do gotovog, dobrog, zanimljivog koda i zanimljivih tekstova.

P.S. Ovaj sajt preporucujem svakom programeru takodje :)
[ Dragi Tata @ 22.08.2002. 21:10 ] @
Hehe, reći meni "sajt bolji od CodeProject-a" je kao reći tebi "OS bolji od Linux-a".

Uglavnom, znam za planet-source-code, ali ga ne "obilazim" baš previše.
[ alex @ 23.08.2002. 11:33 ] @
Kad smo vec kod CodeProject-a, zasto se skoro svi clanci dupliraju na codeguru.com?

Takodje, primetio sam da na CodeProject-u ima nekoliko plagijatora, narocito jedan klinac sa Novog Zelanda.. I pored nekoliko ostrih opomena (u komentarima clanaka) da je plagijator, on i dalje nastavlja da rusi ugled i autoritet CodeProject sajta..

Smesno.. Ja sam ranije mislio da toga ima samo kod nas, ali izgleda da sam se prevario.. :)
[ jc denton @ 23.08.2002. 15:49 ] @
Citat:
leka:
... dok je http://www.planet-source-code.com generalni sajt, na kome mozete da dodjete do gotovog, dobrog, zanimljivog koda i zanimljivih tekstova.


Dobro jutro Kolumbo. Obicno me ovakvi postovi upuceni protiv M$-a ne tangiraju uopste, ali kao sto Leka rece, ovo sto pisem je cisto zezanje :o), nikako flejm.

A za ovo :
Citat:
leka:
Elem, CodeProject je M$ orjentisan i njemu pomoci nema ..


HAHAHAHAHA, pa ovo je bre kao izjava nekog deteta iz osnovne skole, a jos i nema nikakvog smisla usput.

Leka je inace pravi 'saldzija', tj. raspolozen je da podje*ava SVAKOG ko koristi M$ alate, kao da su mu ovi iz Microsoft-a uradili nesto lose dok je bio mali, pa sad vuce neku traumu i izstresira se covek kad god se pommene M$ u bilo kom kontekstu.
[ MAD-MAX @ 23.08.2002. 17:45 ] @
I ja znam za www.planet-source-code.com ali bih mogao da preporucim i
www.programmersheaven.com kojeg jedino redovno pratim od pomenuta dva sajta!
[ Lord Storm @ 23.08.2002. 23:35 ] @
Dodajte na listu i www.sourceforge.net
[ leka @ 27.08.2002. 16:20 ] @
SourceForge ne spada ovde toliko... Ovde je rec o stvarima koje su uglavnom vezane za Windows programiranje. SourceForge je u vecini slucajeva vezan za UNIX/Linux (procentualno, mada je sve veci porast win32 opensource aplikacija tamo , sto je i logicno s obzirom da je sa linux-a sve lako portovati svuda :).