[ zaraza @ 14.08.2005. 15:26 ] @
da li neko moze da mi posalje hedere i biblioteke, imam problema sa skidanje sdk-a sa microsofta...jes da je zahtev malo neuobicajen, ali ko ne veruje nek proba, pa ce videti o cemu se radi...
[ tosa @ 14.08.2005. 16:26 ] @
Izgleda da najnovije SDK-ove od Microsofta i nije moguce skinuti bez "genuine Windows"-a.
Relja, ispravi me ako gresim :)
I sto se DirectX 9.0c tice, ima nekoliko verzija, i kod vecine ti nece biti dovoljni
samo header-i i lib-ovi, vec su potrebni i dll-ovi u odgovarajucim verzijama ako
koristis D3DX! Ja mogu da ti posaljem to sto trazis, ostavi neki mail ili tako nesto..
[ zaraza @ 14.08.2005. 16:48 ] @
Citat:
tosa: Izgleda da najnovije SDK-ove od Microsofta i nije moguce skinuti bez "genuine Windows"-a.


upravo tako...
imas mail na pp, pa cemo da vidimo...
[ Reljam @ 14.08.2005. 17:57 ] @
Vidi stvarno! Uopste nisam provalio taj detalj, ali da, potreban ti je originalni Windows. :)

Sto se tice updatovanja SDKa, tu treba sam da odlucis sta ti treba. Kada smo presli na dvomesecni release cycle nije bila ideja da svako mora da ima najnoviju verziju, vec da sam mozes da pogledas koja ti verzija treba, i onda da koristis tu verziju SDKa. Tako da pogledaj prvo sta je novo u ovoj verziji, i onda sam odluci da li ti treba ta verzija ili je ona koju vec imas ok.

Ne kazem da nikad ne treba upgradovati DX SDK, ali sa druge strane nije neophodno skidati nov SDK svaka dva meseca ako to ne zelis.
[ zaraza @ 14.08.2005. 23:58 ] @
poenta je sto ja nemam sta da apdedjtujem :)
do sada sam se zezao sa opengl-om, pa sam odlucio da se okusam sa d3d-om...
pa da vidimo....
[ tosa @ 15.08.2005. 10:49 ] @
U tom slucaju, iskreno ne verujem da ce ti biti dovoljno samo da imas
header-e i lib-ove, bice ti potrebna i dokumentacija i primeri za koje moras
da imas ceo SDK..
Sta da ti kazem, ili probaj negde da nadjes stariju verziju ili kupi Windows ;)
[ dejangex @ 03.10.2005. 20:58 ] @
Kakva Microsoftova glupavost. I ja sam otkrio da bez original Win-a nema nista od 9.0c SDK-a ali ne ocajavajte!!! Microsoft people su dosta glupi. Evo ti link pa zaobidji proveru Windowsa:

http://download.microsoft.com/...0c66fed85f49/dxsdk_aug2005.exe (~170 MB)

Starije verzije se mogu naci na nekim ftp sajtovima.
[ zaraza @ 03.10.2005. 22:29 ] @
ole!
ziv bio, vec sam se bio posvetio nekim drugim stvarima jer me strasno mrzelo da cekam preko p2p sa 2-3 kb/s da skidam....