[ *.net @ 24.08.2002. 13:17 ] @
sve mi je jasano oko dozvola sta ko moze od usera da radi, ali imam jedan cudan problem, i jedan obican. :)
kod mene na racunaru kada u windows exploreru idem desni klik na neki direktorijum ili drive otvorim properties i tamo imam security tab u kome mogu da radim sa userima. ali na nekim 2000-darkama nema tog taba :( kako da to podesim?
takodje nemogu nikako da ugasim ono sto se u 98mici zvalo view as web page. Znate ono kada ne primer otvorim my computer da sa leve strane ne pise velikim slovima my computer select an item.... tralala.
[ *.net @ 24.08.2002. 19:50 ] @
inace u medjuvremenu sam nasao odgovor na svoje drugo pitanje, i izvinjavam se ako je za user land. meni je trebalo bas radi sigurnosti.
tools/folder options/general/web view/use windows classic folders.

ajde ako neko moze da mi odgovori za ovo prvo pitanje oko security taba bio bih veoma zahvalan.

pozdrav
[ *.net @ 24.08.2002. 21:39 ] @
ispasce da pricam sam sa sobom ali posto niko nije odgovorio, meni je hitno trebalo i nasamo sam resenje. moram imati NTFS , trulo... :)

plasim se da cu morati da formatiram disk (diskove 10 koamda) :(. neee i ponovo instaliram 2000darku. moze li se bezbolnije preci na NTFS?
[ Mihailo @ 24.08.2002. 21:55 ] @
Za Windows 2000/Xp postoji convert.exe, ali se ne sećam da li taj program ide sa default instalacijom ili je na Resource Kit CD-u.
[ *.net @ 25.08.2002. 10:06 ] @
ok hvala, a ima li negde da se skine taj program?
[ Mihailo @ 25.08.2002. 15:39 ] @
To će biti 9.95$.