[ noviKorisnik @ 15.08.2005. 12:19 ] @
http://xlt.viaphoenix.net/swfText/

Da ne bi bilo dosadno, napravio sam multi-user-friendly okruženje...

Možda će neko imati na nekom mestu malo problema s veselim popup blokerima, pa nek odluči želi li da ih smiri i da ipak ovo pogleda ili ne.

Dakle, registrujete se (odnosno ulogujete), otvorite prozor editora (nema preloadera niti će biti, strpite se za tih 100 kb) i počnite da uređujete... Možete da uploadujete fotke u svoju ličnu biblioteku slika i da snimate svoja rešenja da ih drugi mogu pogledati.

Ovde - komentari i pitanja ukoliko je nešto nejasno u vezi korišćenja (jer user manual ne postoji niti će ga biti).
[ boccio @ 15.08.2005. 14:04 ] @
Prilicno zanimljivo... mogao bi i koji dolarcic da se uzme na to, si razmisljao mozda na tu temu?
[ noviKorisnik @ 15.08.2005. 14:23 ] @
Što sam uzeo, uzeo sam. Ovde samo predstavljam demonstraciju programa, nemam prava da to guram dalje (ali nadam se da će biti narudžbe za nove efekte :-))
[ noviKorisnik @ 19.12.2005. 09:04 ] @
Evo me opet... da ne otvaram novu temu - postavljena je nova verzija s dosta proširenja. Nabrojaću najbitnije -

* mogućnost korištenja većeg broja pozadina u okviru jednog rešenja, s tranzicijama između različitih pozadina
* postavljanje flv videa i swf flash fajla za pozadinu
* povezivanje više različitih rešenja u sekvencu s tranzicijom

Adresa nove verzije je http://xlt.viaphoenix.net/swfText2/

Pozivam vas da pogledate i istestirate, ostavite ovde svoje utiske.
Spreman sam da odgovorim na moguća pitanja u vezi korištenja aplikacije, svaka kritika je dobrodošla.
Posebno prijavite ako nešto ne radi kako bi trebalo, da se ispravi dok još može.

ova verzija nije multi-user - ko hoće da pravi svoje lične animacije može i dalje to da čini na adresi prve verzije... tamo je 30 registrovanih korisnika je objavilo 11 rešenja ;-)
[ 2p_ko_boodak @ 22.12.2005. 00:53 ] @
Iako ovakvih programa ima podosta sa mnogo vise efekata, svaka cast majistore ovo je jako dobro