[ Misa_exclusive @ 18.08.2005. 16:36 ] @
Ovo mi je veoma hitno, pa ako neko zna, odmah neka mi kaze.
Imam jedan video snimak podeljen na vise dela, a taj snimak zelim da provucem kroz DVD Architect, i napravim DVD. Pa sad, pitam ja vas, kako da, u Sony DVD architect-u napravim da ubacim te delove jedan za drudim (nespojeni), a da kada se na meniju pusti prvi deo, za njim se automatski nadovezuje sledeci isecak i tako redom.
Nesto slicno kao na DVD filmovima sto je film podeljen na nekoliko .VOB fajla, a kad pustimo film, on je izjedno (ne primecujemo kada je prelaz sa jednog na drugi VOB fajl).
Unapre hvala.
[ Misa_exclusive @ 20.08.2005. 13:13 ] @
Pa ljudi, nemoguce da niko ne zna!!!
Molim Vas, hitno mi je.
[ Mister_rap @ 20.08.2005. 17:19 ] @
Ako te dobro razumijem imas recimo 4 video fajla. Fajl 1, Fajl 2,.... I hoces da kad pustis film ide fajl 1, cim se zavrsi taj fajl odmah pocinje reprodukcija fajla 2 i tako redom??? Ako je tako postupak otprilike ide ovako. Importujes sve fajlove, napravis zasebne filmove. I imas negdje za svaki film atribut action. I tamo dodas recimo ako je u pitanju fajl 1 on the end jump to fajl 2. Na ovom racunaru nemam architect tako da ti ne mogu dati kompletan odgovor.

[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 20.08.2005. u 18:20 GMT+1]
[ Rudiboy @ 27.08.2005. 19:54 ] @
Hallo. Ja imam taj program ali ga moram potraziti jer sad ne znam gde je jer mi nije obiljezen. Javi se na [email protected]

mod edit: obrisan deo poruke koji explicitno najavljuje pirateriju

Oprez! Ovakve, granicne stvari su na ES zabranjene! Zasada ne brisem, ali ipak poslednja opomena!

grrrrrr....

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 27.08.2005. u 22:57 GMT+1]
[ Cileinteractiv @ 19.09.2005. 17:40 ] @
Dosta je proslo vremena, da li si uspeo?

[ Misa_exclusive @ 19.09.2005. 22:01 ] @
Nisam, ali nije bitno - odustao sam od toga.