[ maxi10 @ 20.08.2005. 13:14 ] @
Pocela 15.08 Internetaukcija www.jubay.com, kazite sta mislite o tome.
[ broker @ 20.08.2005. 17:28 ] @
Milsim da si ti ovo stavo da ga reklamiras. :)

Inace, meni sajt deluje neozbiljno, nepregledan je, nejasan, prevod je nedoradjen cak i za hrvatski jezik.

Iance, mislim da bi nam takav servis trebao ali ozbiljan, da iza njega stoji neko ko ce zaista garantovati istinitost podataka i onemogucavati prevare.
[ IcyImpact @ 20.08.2005. 21:27 ] @
Ako vec reklamiras mogao si to na nekom drugom (posjecenijem) forumu. Ovako, takvi siteovi izgledaju i jesu profesionalno i ozbiljno.

jubay.com - boje su kao za djecu, dizajn nije dobar i nekako mi site ne ulijeva bas povjerenje. Ja prvi ne bi tamo nesto kupio jer mi djeluje neozbiljno. Site izgleda kao da je "skovan" u par sati (sto najcesce rade prevaranti). broker je rekao da je prijevod za hrvatski los - ja mislim isto tako (posto sam iz Hrvatske), a time site izrazava svoju neprofesionalnost. Ima jos toga za pod kritiku ali imam pametnijih stvari na ES-u.
[ old @ 21.08.2005. 22:23 ] @
Sajt je na nekom čudnom jeziku koji liči na rezultat mašinskog prevodioca.
Na istom je i naslov ove teme.

-------
Nije ni dobro ni zlo, nego je neozbiljno. Za online trgovinu onakav imidž lako može biti poguban.
S druge strane, nema konkurencije, a potencijalna potražnja je velika. Srećno.

------------
Link Prodati| slepljen je za |
linkovi "servis" i "pomoc" vode na istu stranicu
što sugeriše da greškica ima još poooodosta.


DODAJEM...
Katastrofa je što na stranici "help" tekst ne staje u ekran! U prevodu, linija teksta duža je od dopustive na rezoluciji 800x600. Nedopustivo jer je lako popravljivo, a ne zbog toga što određen procenat korisnika tu rez. i koristi.




[Ovu poruku je menjao old dana 21.08.2005. u 23:27 GMT+1]
[ bojan_bozovic @ 21.08.2005. 22:28 ] @
Je li 'aukcija je besplatna osim dodatnih usluga' hmmm...

jubay logo je uradjen ko u MSPaintu - nema sta da se kaze

'Oce li neko da da pare da proverimo kredibilitet ovoj sajta (ja se ne bih javio kao dobrovoljac)
[ maxi10 @ 24.08.2005. 23:42 ] @
u pravu ste zato smo malo nesto promenili