[ Artur032 @ 24.08.2005. 12:13 ] @
Imam Asusovu TV/FM karticu i uz nju sam dobio program, InterVideo Home Theater. Ali sad imam problem. Kada ukljucim TV i skeniram kanale, on mi pronadje sve kanale ali u tom programu nigde nema opcija da se memorisu kanali. Mislio sam da sam glup ali stvarno nema. Onda sam probao sa Dscale i sa Cris-TV programima ali onda mi nije bilo kanala i nisam mogao nista da uradim, jednostavno nema slike. I sad ne znam sta da radim pa pitam ako neko ima tu karticu i ako moze da mi pomogne da se javi.
Hvala unapred!!!
[ The-Medjed @ 31.08.2005. 19:52 ] @
i ja sam imao istovetan problem. Rijesio sam ga tako shto sam reinstalirao program. a ako vec koristis to g***o od programa, probaj da mu odes na config. opciju u start meniju i odatle fino skeniras kanale, das im imena, pa ih snimis u posebnu listu...

mada ti je uvijek bolje da experimentises sa mnostvom drugih programa (valjda ce se naci neki sto radi bez problema)
[ Artur032 @ 31.08.2005. 20:16 ] @
Hvala puno ali probao sam u config i uradio sam tako ali nista nije bolje. Mozes li samo da mi kazes kako da reinstaliram HomeTeather????
I da li mozes ti da mi preporucis neki program? Probao sam DScale i Cris-TV, sa njima nisam uspeo :(
[ Aleksandar Bojkovic @ 01.09.2005. 23:51 ] @
To sto nema slike kod ChrisTV-a se lako resava.I ja sam imao taj problem.

Nakon instalacije programa idi u program settings pa podesi izvor zvuka i rezoluciju slike na 640x480.Ukoliko imas neku DX9 kompatibilnu karticu karticu cekiraj "Use Video Mixing Renderer (vmr9)" a ako nemas cekiraj ono prvo.Nakon toga obavezno restartuj kompjuter.Znaci,ChrisTV ne moze da radi ako ne restartujes kompjuter sto sigurno nisi uradio jer si se iznervirao zbog ne postojanja slike .
[ The-Medjed @ 04.09.2005. 18:37 ] @
Ako nishta pokusaj sa k!tv-om, koristim ga neko vrijeme, ne moze da skodi...
[ Artur032 @ 06.09.2005. 23:30 ] @
Uspeo sam sa k!tv-om, sad je extra. Hvala vam puno i pozdrav
[ Artur032 @ 21.09.2005. 15:09 ] @
Moze jos jedno pitanje?
Uspeo sam sa k!tv-om i sad sve radi oko ali sada ne mogu da koristim daljinski :( Da li ima neka fora da koristim i daljinski ili svaki put kad menjam canal moram da ustajem????? :(:(
[ wacko_warrior @ 21.09.2005. 17:28 ] @
I aj imam istih problema sa grafom sao sto je kod mene 9550 256 a simptomi su potpuno isti.