[ Rosemary @ 25.08.2005. 19:56 ] @
Imam jedan video file(600 MB) na starom cd-u (recimo da je No-Name), koji perfektno radi kada ga pustim iz Media Playera MicroDVD-a ili bilo drugog playera ali nemogu ga prebaciti na HDD, prilikom kopiranja na nekih 8% javlja mi se greska (cycling error) ...pretpostavljam da je cd ostecen ili prestar , ali ako postoji ikakva mogucnost da ga uzpomoc nekog software sacuvam bio bih vam izuzetno zahvalan na pomoci ...
[ NecaSilny @ 25.08.2005. 21:46 ] @
Bad Copy PRO potrazi ga sa google
[ Rosemary @ 26.08.2005. 00:10 ] @
Ne vredi pokusao sam bad copy pro-om ali i on se zaglupi na istom byte-u na kome i kopiranje stane . . . u svakom slucaju hvala na savetu
[ Ozzy @ 26.08.2005. 05:23 ] @
Pokusaj sa Isobuster.
[ Rosemary @ 26.08.2005. 15:10 ] @
hehe ,i ovu ideju sam imao , i oprobao,i sa Easy video Splitter-om i sa VirtualDub-om ,ali je fora da je file potpuno citljiv iz bilo kog playera,dekle mozes ga premotavati ali kad hoces da ga edit-ujes program u kome to pokusas se zaglupi(zabaguje) ...hvala na pomoci
[ dulesusic @ 27.08.2005. 00:09 ] @
Pokusaj sa Alcoholom 120%. Odaberes "Image making wizard". U lijevom donjem uglu Datatype stavis na Video CD with BAD SECTORS. U sledecem koraku odaberes gdje ces to snimiti, i gledaj da ne snimis kao *.mds sliku, nego kao *iso. Ako ga snimis na HDD, posle uzmes WinImage i raspakujes to. U mene je ovo uspjelo par stotina puta. Par puta nije i te cd-ove sam...Pogodi sta! Pa bacio.