[ zeljo @ 29.08.2002. 13:45 ] @
Negdje sam na Forumu u pitanjima o odgovorima pronasao link gdje se moze pokupiti veci broj knjiga u glavnom na engleskom u PDF formatu, ja konkretno trazim VB NET, ali problem je sto to vise ne mogu pronaci.

Ako ko zna gdje je link ili gdje na webu se to moze pronaci naka mi javi ....

Hvala !
[ Marko Bijelic @ 31.08.2002. 07:33 ] @
ES Forum - Vodic za ucenje
[ esseker @ 17.06.2003. 11:54 ] @
Citat:
zeljo:
Negdje sam na Forumu u pitanjima o odgovorima pronasao link gdje se moze pokupiti veci broj knjiga u glavnom na engleskom u PDF formatu, ja konkretno trazim VB NET, ali problem je sto to vise ne mogu pronaci.

Ako ko zna gdje je link ili gdje na webu se to moze pronaci naka mi javi ....

Hvala !


Imas par knjiga u pdf formatu o programiranju samo na nasem jeziku meduostalom i visual basic. www.svastanesto.web1000.com
[ Sasa Vitorovic @ 12.07.2003. 23:35 ] @
Pozdrav,
Ja sam sa ove adrese skinuo uputstvo za access 2000.Medjutim,prilikom raspakivanja rar fajlova u WinRar-u javlja ‘unknown error in msaccess;no files to extract’.Stvarno mi je stalo jer je ovo uputsvo bilo 'teško' 7,95 MB.U čemu je problem?

[ Corleone @ 12.07.2003. 23:48 ] @
I meni se isto desilo sa knjigama koje sam skinuo sa gornjeg linka, kao Saši Vitoroviću. U WinRAR-u mi prijavljuje grešku.
Izgleda da su dobre knjige i šteta bi bilo da se ne pročitaju. Toliko.
Šta da radimo?
Pozdrav
[ esseker @ 13.07.2003. 12:17 ] @
ispricavam se za ovo .Nisam skuzio da da u winrar-u izbacuje greske,jer ja koristim winace archiver v2.2 i prilikom otpakiravanja ne dobijem nikakve greske .otidite na winace-ovu stranicu ili na istoj stranici pod programima kliknuvsi na programe i winace ce vas linkati na mjesto gdje downloadirati winace (2,7 MB)

Sorry.