[ psu43npv @ 26.08.2005. 07:15 ] @
They say talk is cheap. Google thinks it should be free. Google Talk enables you to call or send instant messages to your friends for free–anytime, anywhere in the world. Google Talk offers you:

* Choice: Get in touch over email, IM or a call

* Quality: Talk through your computer but hear your friends as if they were in the same room

* Convenience: Your Gmail contacts are pre-loaded into Google Talk so inviting or talking to your friends is just a click away

Google Talk is in beta and requires a Gmail username and password.
Don't have Gmail? Get an account using your mobile phone (US only).

http://www.google.com/talk/

[ Demoritus @ 26.08.2005. 07:34 ] @
Extra.. Sutra cje se sve sto je jednom internet korisniku potrebno nalaziti na Googlu.. Mada, nije li to slucaj i sad?
[ biotech @ 02.09.2005. 15:45 ] @
radi savrseno
[ prezla @ 04.09.2005. 15:05 ] @
A odakle mi mobilni u americi?
[ pctel @ 04.09.2005. 16:36 ] @
Ne moras da imas mobilni u americi, ima ovde tema sa pozivnicama sa Gmail.
Inace, cuo sam da ce svi razgovori da se arhiviraju i cuvaju dok ne bude gotov algoritam za konvertovanje istih u tekstualni oblik koji omogucuje indeksiranje i pretragu
[ AleksandarNS @ 04.09.2005. 16:47 ] @
uh, uh :) sve je to lepo...ali...google ce postati nova CIA izgleda.
[ random @ 04.09.2005. 19:44 ] @
Samo nek oni odrade federaciju (kao što su najavili) sa VoIP provajderima i Jabber mrežom, pa nek koristi ko šta hoće. Ako to urade, onda će Google Talk biti jedna od najboljih stvari koje su se dogodile za komunikaciju preko Interneta i IP-a.
[ xtraya @ 05.09.2005. 06:32 ] @
jos jedna google pobeda :)

jel to lavina krenula?

[ xtraya @ 05.09.2005. 09:12 ] @
auuu,pa ovo radi pa razbija

zvuk je ekstra
[ srdjansto @ 05.09.2005. 21:41 ] @
Ljudi, dali moze mala pomoc. Registrovao sam se, kao i za mnoge stvari do sada, dobio potvrdu registracije, ali kad pokusam da se konektujem stalno mi izbacuje
CONNECTION ERROR "could not authenticate to server".
Dali neko slucajno zna o cemu se radi.
Usput, koja brzina je potrebna za zadovoljavajuci kvalitet.
Unapred se zahvaljujem na odgovoru
[ voodoosin @ 19.09.2005. 22:56 ] @
ako moze mala pomoc, bio bih zahvalan :-)

instalirao sam google talk i zaista radi odlicno za razliku od skype-a sa kojim cesto imam problema sa prevelikim delay-em, cak po 5 sec!

medjutim, nikako mi se ne svidja mogucnost da google talk otvara moj inbox bez trazenja passworda! mislim da je logicno da google talk bude stalno aktivan, tako da znam kad me neko zove, a ne da ga aktiviram po potrebi, ali ne zelim da mi inbox bude uvijek "otkljucan".

moze li se tu nesto uciniti, a da nije otvaranje drugog google accounta za potrebe voip-a?