[ Lucas_1 @ 28.08.2005. 14:48 ] @
Imam problem... Odradio sam cijelu silu c60-ica i sad me jedan izludio...
Imao je soft verziju 23 i nije se dao odradit patcherom. uradio sam mu test point uredno
nakon cega ga je sst 5.38 prepoznao a freia nije. nakon sta sam napravio sst-om unlock
mobitel se ne da vise upalit. izbacivao je wrong software. pokusao sam mu ubacit ful flash gdje je izbacio neku gresku na 87% i od onda nedaje znakove zivota. niti kad se ga spoji na punjac ne pokazuje nista... naravno ni v-klay ni eeprom tool ga ne prepoznaju. samo sst ga cita... moze mi neko pomoc??? ne znam vise sta da mu uradim.
[ novack2 @ 28.08.2005. 15:07 ] @
Kolega, vidim da si zanemario Martech box, probaj sa njim, jos nisi iscrpio sve mogucnosti,a ako si blizu Rijeke, donesi ga.
[ srdjee @ 28.08.2005. 15:57 ] @
Banalno, al jesi li proverio da li je puna baterija ?

[ Lucas_1 @ 28.08.2005. 16:08 ] @
baterija je bila puna do kraja...
[ zokab123 @ 28.08.2005. 16:18 ] @
probaj sa manjim naponom na uniboxu ako mozes?meni ponekad to pomaze
[ daso1 @ 28.08.2005. 16:20 ] @
Prepusi mu lagano flash cip, ako ne pomogne, skini ga i prekuglaj, ako ni ti ne pomogne, zamijeni ga.
[ drgrga @ 28.08.2005. 19:01 ] @
Citat:
Lucas_1: Imam problem... Odradio sam cijelu silu c60-ica i sad me jedan izludio...
Imao je soft verziju 23 i nije se dao odradit patcherom. uradio sam mu test point uredno
nakon cega ga je sst 5.38 prepoznao a freia nije. nakon sta sam napravio sst-om unlock
mobitel se ne da vise upalit. izbacivao je wrong software. pokusao sam mu ubacit ful flash gdje je izbacio neku gresku na 87% i od onda nedaje znakove zivota. niti kad se ga spoji na punjac ne pokazuje nista... naravno ni v-klay ni eeprom tool ga ne prepoznaju. samo sst ga cita... moze mi neko pomoc??? ne znam vise sta da mu uradim.


Problem je zbog AMD flesh-chipa koji je u njemu.
Pokusaj da nadjes takav isti 27 ver. i iscitaj sa SST full-flash pa ubaci u ovaj mrtav,nakon toga unlock i trebao bi da radi.Drugog resenja nema sem da menjas flash ili MARTECH !

p.s. Vecina Simensa posle boot-a sa SST postaje nevidljiva za freiu i ostale...
p.p.s. Koristi SST 5.31 jer je 5.38 shit !
[ cybercom @ 29.08.2005. 11:07 ] @
Nisam siguran bas kako kazes,ja sa SST-om v6.62 nemam ama bas nikakvih problema,narocito sa ovim TP kablom.Kada ga odradim sa 6.62 radi i na frei bez problema.Bas sam malopre napunio jednu "empty board" c60 plocu sa SST-om i to radi savrseno !
[ zokab123 @ 29.08.2005. 11:14 ] @
Citat:
cybercom: Nisam siguran bas kako kazes,ja sa SST-om v6.62 nemam ama bas nikakvih problema,narocito sa ovim TP kablom.Kada ga odradim sa 6.62 radi i na frei bez problema.Bas sam malopre napunio jednu "empty board" c60 plocu sa SST-om i to radi savrseno !


I ja se slazem sst 6.62 radi savrseno bez ikakvih problema1
[ servishalo @ 29.08.2005. 12:19 ] @
Citat:
drgrga: Problem je zbog AMD flesh-chipa koji je u njemu.
Pokusaj da nadjes takav isti 27 ver. i iscitaj sa SST full-flash pa ubaci u ovaj mrtav,nakon toga unlock i trebao bi da radi.Drugog resenja nema sem da menjas flash ili MARTECH !

p.s. Vecina Simensa posle boot-a sa SST postaje nevidljiva za freiu i ostale...
p.p.s. Koristi SST 5.31 jer je 5.38 shit !

Pa ljudi, Grga pise o crackovanom SST-u a vi opleli po Originalnom? I koji ste to C60 sa AMD Flash IC uspeli nakaciti na Freia-u kad ona nema loadere za AMD?
Pozdrav
[ drgrga @ 29.08.2005. 13:19 ] @
e vala bas i mene zanima