[ nesli @ 29.08.2005. 13:16 ] @
Imam HP-ov ipaq rx3715
bez problema sam se konektovao preko mobilnog (064) pomocu BT i surfovao po netu. Od jednom konekcija je uspesna, a strana koju hocu da otvorim ne moze da se prikaze (bilo koja web strana) (The page you are looking for cannot be faund.)

Po mobilnom vidim da se konektovao. kada je pda konektovan na racunar, surfovanje ide bez problema (kao sto je ranije islo :-( preko mobilnog )

Probao sam da napravim novu konekciju i tu mi se javlja nesto sumnjivo: upisem mu user name i pass. (mts; 064), snimim pass i kada ponovo hocu da editujem tu konekciju u polju pass. mesto *** (064) stoji **********

Snimao sam i prazno polje za lozinku ali se opet pojavljuje gomila zvezdica

Pravio sam soft, pa hard reset, pa kada ni to nije pomoglo, ucitao sam najnoviju verziju OS, bio sam ubedjen da ce to ocistiti onu gomilu zvezdica ali ne!

Pre nego sto ga odnesem u servis i bog ga zaboravi, da li ima neko neki pametan savet!?!?
Please!!!

Pojava je frustrirajuca i cekic mi cesto pada na pamet...

BT radi bez problema, seta fajlove sa ipaqa na druge uredjaje i nazad bez problema, ah, da: probao sam da se konektujem i preko drugog mobila, ali ista stvar...
[ Burgos @ 29.08.2005. 13:34 ] @
Gomila zvezdica je sasvim u redu stvar (mislim). To je bilo na Windowsu 2000.
[ McKracken @ 29.08.2005. 13:59 ] @
Nartavno da je normalna stvar, ali neke mrzi da procitaju dokumentaciju :)

To sluzi da oteza pogadjanje pasworda na osnovu duzine:)
[ nesli @ 29.08.2005. 19:59 ] @
Da, ali kako ta opcija nije bila ranije? Ne mogu 100% da tvrdim ali mislim da je ranije bilo samo tri zvezdice (064=***)... Tako da nije stvar u citanju dokumentacije...
No, bez obzira, mozda je u updateovanom OS to uvedena kao sigurnosna mera, zaista ne znam ali ja i dalje ne mogu na net preko mobila, bez obzira sto se ipaq konektuje.
Iako, da je lozinka pogresna, ne bi se ni konektovao, tako da ovo sa sigurnosti i gomilom zvezdica ima smisla...
Ali, kako ja da izbegnem "The page you are looking for cannot be faund"?
[ nesli @ 29.08.2005. 20:30 ] @
Ljudi, nasao u cemu je problem!!!
U Extra dial-string modem commands sam napravio slovnu gresku kada sam kucao:+cgdcont=3,"IP","gprsinternet"
Cisto da zna onaj koji naidje na isti problem, da treba sebe da proveri, ja sam gomilu puta u trazenju greske to "proveravao", a ne proveravao.
Onda sam se vezao za one zvezdice i ubedio sebe da je to to.
Hvala!