[ Pedja2005 @ 31.08.2005. 20:57 ] @

Posto imamo kompletnu tehnologiju proizvodnje interfonskih tabli zeleli bih to da iskoristimo na najbolji nacin i trzistu ponudimo multikorisnicke audio i video sisteme.

Zbog toga bi zeleli da stupimo u kontakt sa nekim od proizvodjaca sa Dalekog Istoka radi kupovine interfonskih slusalica, video monitora i elektronike koju bi mogli smestiti u nasu interfonsku tablu.

Interesuje nas nacin kako da stupimo u kontakt sa nekom od tih firmi i ostvarimo kontakt sa njima.












[ ekica @ 01.09.2005. 18:19 ] @
Probaj na madeinchina.com i alibaba.com, odatle mozes poslati upit proizvodjacima, potrebna je registracija koja je besplatna.

Srecno
[ Zeljko NS @ 14.12.2005. 16:07 ] @
jako tesko da te neko shvati ozbijlno meni je trebalo dva meseca pre nego sto sam uvezao neke stvari iz kine na mail slabo odgovaraju skoro nikako a engleski pricaju jako slabo tako da je veoma komplikovano uspostaviti kontakt sa kinezima.Alibaba je zaista najjaci budi oprezan ima dosta prevaranata i preprodavaca sto sam osetio na vlastitoj kozi srecno!Ako mogu da ti pomognem pusti PP radim sa kinezima vec pola godine!
[ Boki4u @ 15.12.2005. 00:00 ] @
na alibaba.com je najbolje da juris "your trust"(tako nesto) ili "gold suplier"...to su provereni proizvodjaci/trgovci, tako da nema prevara.
Ja sam nedavno saznao za alibaba.com, i nasao jedan proizvod po stvarno dobroj ceni, ali nije proveren korisnik, a nije mi do rizikovanja :|

Imas i www.made-in-china.com
i www.globalsources.com

Putem tih sajtova ti je najlakse da dodjes do kineske robe koja je tebi potrebna.
Moj ortak se registrovao na made-in.china.com i u roku od 30min je vec dobio jednu ponudu

Pozdrav, i srecno.