[ noki @ 01.09.2005. 17:40 ] @
Postovane kolege sta mislite oko pada cene ovog famoznog uredjaja?
[ cybercom @ 01.09.2005. 17:57 ] @
Ko kaze da je pala ? Nesto nisi dobro razumeo,cena nije pala samo ti nije uslov da kupis sve u kompletu,saberi sve stavke posebno pa vidi !
[ drgrga @ 01.09.2005. 18:05 ] @
I FPS-10 ode na 2.500 eur.
[ zokab123 @ 01.09.2005. 18:05 ] @
Nije vezano GTI ali ne znam gde i koga da pitam treba mi neko ko prodaje furious box
ako ima neka pusti poruku na [email protected]
Hvala
[ noki @ 01.09.2005. 20:00 ] @
Pa ili ja ne znam matematiku ili mi racunica nije dobra:420 E + 50 loga po 5 E to je 250,odnosno ukupno 670 E.Plus ako prodas Grifina kao ja nema Code rider, nema kalkulacije za Nokiu.Gde je jos lova do 1000 E?
[ legija @ 01.09.2005. 23:03 ] @
Noki, ti nisi nista uspeo da zaradis sa GTI-em od kako ga imas, do pada cijene ?
[ damko @ 02.09.2005. 06:37 ] @
cybercom kolega, cijena je pala i to drasticno sa 1000eura na 420-450eura(full set).Ja mislim da je ta citava stvar oko gti box-a bila previse nafurana kao i sama cijena s obzirom sta je box nudio.Po meni je isplatnije bilo kupiti 2-3 razlicita alata za tu lovu...Ko zna mozda ce nesto novo da izbace iz Griffin teama???
Pozdrav!
[ cybercom @ 02.09.2005. 07:37 ] @
E,stavi na cenu od 420e jos i cenu logova i cenu instalacije,ne znam dali imas GTI,da imas verovatno bi znao ili ti je mozda neko pricao koliko je "lako" staviti sve u funkciju da radi 100%,e zato je cena 420e za klot samo za uredjaj sa kablovima,a dalje se snadji sam,pitaj kolege na forumu koliko je vremena potrebno da pustis sve u rad,e kada stavis sve na papir cena i nije nesto pala samo je razdeljena.Pa cekaj bogamu i Tornado je nekada kostao 3xx pa ubrzo pao ! Ali to je sasvim druga prica !

No nekazem da cena nije pala samo da nije nesto drasticno kada uzmes u obzir sta dobijas sada i sta si dobijao pre.A cena mozda nije mala,ali uredjaj treba da ima svako ko iole misli da radi ovaj posao profesionalno,zasto,pa valjda ce vreme pokazati.Ja sam sebi uzeo i da ti kazem samo na c62 sam u prvoj nedelji uzeo jako dobru lovu,koju,necu reci ali zavidna !

P.S. Normalno svako treba da uzme i ulozi u onaj uredjaj koji mu treba,baceno je i 100e ako ceti stojati na polici,ali ipak ovo je jako ozbiljna sprava i likovi koji stoje iza GTI-a nisu levatori kao ovi ispred RED-a,i znaju svoj posao !Vreme ce pokazati sta i kako,mislim da je uzaludno raspravljati u vezi cene kada je toliko do sada bilo raspravljano o slicnim stvarima.
[ noki @ 02.09.2005. 08:30 ] @
Legija brate verovao ili ne ali nisam uspeo da otplatim ni cetvrtinu boxa.To je moja greska jer sam lose procenio i ne kajem se ja zbog toga kad tad ce se box isplatiti.Greska je u tome sto sam stvarno ocekivao mnogo vise od boxa i da ce to biti uredjaj koji ce raditi nesto sto ostali do sada nisu radili i da ce nam dati prednost u odnosu na one koji se GSM-om bave iz zezanja i naplacuju po 0.5 e usluge.Druga stvar Softmobile je svoj deo posla odradio krajnje profi i korektno i njima svaka cast ali su zato momci koji su odradili drugi deo posla odradili to krajnje neprofesionalno.Pocinju mi liciti na Zuleu.Vec danima nema nikakvog updeita i stvarno mi nije jasno zar je toliko tesko prilagoditi Griffin softver i ostale softvere da rade na GTI-ju.Ja sam prodao svoj Griffin i sad imam situaciju da nemogu raditi kalkulaciju za Nokie.Logovi su totalno beskorisni jer sve sto je na spisku moze se raditi.Sada je u igri i varijanta da oni koji su platili box 1000 e dobiju free updait za Sagem ili Alkatel.Svako ko se iole ozbiljnije bavi ovim poslom ima oba boxa i u principu nisu mu potrebni od GTI-ja.
[ novack2 @ 02.09.2005. 10:49 ] @
imao sam i ja dobru seriju C62 ( unlock i flešranje,softwerski popravci )
tako da sam ga bar na tome za četvrtinu isplatio.
Čudno mi je zbog čega nema za Nokie Unlock???
LG imam Vygisa, ma u stvari bilo bi dosta posla za njega da se neki softweri nisu krekirali,( za SE,Vygis, ) ali se i dalje nadam da će ekipa iz GTi odraditi posao kako treba.