[ hakinen @ 04.09.2005. 00:01 ] @
Imam problem, dobio sam od kuma IrDA adapter za usb ali nisam dobio i originalni driver ( jer je kum izgubio originalni cd ), i ja sam prevrnuo internet i nemogu da nadjem druver, jer na samom uredjaju ne pose koji je proizvodjac!!! Evo postavicu i sliku da vidite sam uredjaj!!!
PS:Inace greota mi je da bacam pare da kupujem drugi IrDa adapter, kada vec imam ovaj!!!!


[Ovu poruku je menjao hakinen dana 04.09.2005. u 01:02 GMT+1]
[ bobiska @ 06.09.2005. 11:05 ] @
kada ga "ubodes", valjda ti XP prijavi bilo sta. Pogledaj po kompu, mora da negde nesto pise, bar deo imena uredjaja. Ovako, bice tesko. Eksperimentisi po googl-u zadaj mu pretragu slika "usb irda adapter" pa kada nadjes slican, skini drajvere i probaj. Lako ces da ih obrises.. Pogotovo ako u device manager-u vidis bilo kakvu Irda spravu sa znakom pitanja, das mu update driver sa diskete na koju si stavio bilo koji drajver sa neta. Ako ga ucita - eto resenja.
[ hakinen @ 06.09.2005. 22:11 ] @
Ja to sve probao, i nevredi!!!! Trazio slicne ali ima ih mnogo, jer je ovo izgleda univerzalan dizajn, pa sve fime koriste ovu plastiku za oklop!!! NIsta potrazicu jos pa cu videti!!! Inace u device manageru javlja samo "usb device" i to je to!!!!
[ salico @ 06.09.2005. 22:30 ] @
Citat:
Inace u device manageru javlja samo "usb device" i to je to!!!!


Jel ti se pojavi mala zelena strelica u systraju pored sata kad je ustekan usb ?
[ Shadowed @ 06.09.2005. 22:46 ] @
http://www.elitesecurity.org/tema/127517