[ Seme @ 05.09.2005. 13:37 ] @
Ova metoda je neverovatna.Preporucujem je svima koji nisu u mogucnosti da izradjuju plocice foto postupkom.Ja sam probao i odusevljen sam.Obavezno pokusajte,uspeh zagarantovan.Uputstvo u Upload-u.
[ Lupi @ 31.07.2006. 09:27 ] @
Pozdrav

Da li znas nekog u okolii zajecara koji se bavi izradom PCB-a sa moje seme stim da nemam skicu PCB-e plocice nego samo semu

molim te da mi javis sto pre
[ Seme @ 02.08.2006. 19:12 ] @
Okaci semu na elitu da vidim sta je u pitanju i reci mi koliko ti plocica treba.
[ Lupi @ 02.08.2006. 20:59 ] @
Pozdrav

meni je potrebno izrada samo skice PCB-e plocice sa moje seme
ako znas ti ili ako znas nekog koji mi moze uraditi to javi mi preko mog E-mail-a

[email protected]

javi mi tvoj E-mail da mozemo kontaktirati licno

unapred zahvalan!!!
[ Seme @ 03.08.2006. 18:17 ] @
Moj eMail je :[email protected]
Posalji mi semu da vidim koliko je komplikovana jer sam trenutno u nekoj guzvi pa ako stignem i ako nije neko ludilo od projekta mozda ti pomognem.Ne znam nikoga ko radi PCB u Zajecaru.Pozdrav
[ Seme @ 04.08.2006. 15:31 ] @
Prijatelju previse je ovo komplikovano nemam vremena sad za tako nesto.Na kraju krajeva pokusaj sam da je napravis.Treba vremena ali sta da se radi.Ako se vec bavis elektronikom onda moras da zanas da projektujes i PCB.Ja radim u Protelu , ali pored njega mozes koristiti i eagle ili orcad kao i mnostvo slicnih programa.Srecan rad!