[ dakiyu @ 08.09.2005. 02:54 ] @
Uzeo sam samsung e715...posle 6 meseci pozeleo sam da neke slike prebacim u komp...
Kupio sam USB kabl i uspostavio konekciju preko programa mobiledit full with crack.

Medjutim,od slika nista.Mogu poslati,editovati SMS,phonebook i ostalo,medjutim slike i muzika ne postoje.Takodje ne cita i signal ni bateriju.

Pomislio sam da je nesto do mene,a onda sam od prijatelja uzeo ericson t610 koji je uz sve to imao i folder sa slikama i muzikom a imao je i jacinu signala i baterije i sa njega sam sve prebacivao bez problema.

Na netu sam nasao nesto malo o tome da je telefon odkodiran od t-mobile sto mi i pise na masci.Postalo mi je sumnjivo jer nemam podesavanja za internet vec samo jedno dugme na kome se phone konektuje na t-mob mrezu koje ovde naravno nema.

Pa pitam,da li je moguce da mi se ti folderi ne pojavljuju jer je telefon "piratski"(kupljen u radnji u BG)?
Zar ne postoji neki software koji resava sve ovo?Koliko sam shvatio ja sve i da hocu ne mogu na internet preko 064 ili gresim?

I na kraju...zajeban sam zar ne?Treba li da se zalim?

Hvala


[ nikola87 @ 08.09.2005. 11:25 ] @
Citat:
dakiyu: Uzeo sam samsung pozeleo sam da neke slike prebacim u komp...
Kupio sam USB kabl i uspostavio konekciju preko programa mobiledit full with crack.


skini sa samsungmobile.com program EasyStudio