[ dsvoboda @ 11.09.2005. 19:14 ] @
da li je moguće dodati titlove video zapisu koji ulazi u računalo preko video ulaza bez snimanja na hard disk. znači npr. imam satelitski reciver i koji sam spojio na računalo preko video ulaza tv kartice ( neke no name) i tako dobijam sliku na računalu s recivera e sada bih ja dodao tomu titlove a da se ne moram zajebavat sa snimanjem i svim drugim nuspojavama
[ Acika @ 11.09.2005. 19:57 ] @
a kakve titlove hoces da ubacis, konkretno mislim titlovi za ceo film (Kompletan prevod) ili pojedinacni naslovi???
[ speedman @ 12.09.2005. 11:07 ] @
mislim da ti treba programcic IGI Projekt
[ dsvoboda @ 13.09.2005. 19:18 ] @
kompletan prijevod
[ Cileinteractiv @ 15.09.2005. 14:25 ] @
Mislim da Igy Projekt funkcionise sa DVB programima( i SKYStrar karticom), nisam siguran da ce moci ako si kompozitni signal doveo na ulaz od TV kartice.
[ speedman @ 15.09.2005. 14:37 ] @
Citat:
Mislim da Igy Projekt funkcionise sa DVB programima( i SKYStrar karticom), nisam siguran da ce moci ako si kompozitni signal doveo na ulaz od TV kartice.


isprobao sam ga sa nekoliko programa sto nisu dvb i radi ok, radi i sa mojom tv karticom i programom pctv vision
[ Cileinteractiv @ 15.09.2005. 15:08 ] @
Axa ok! Ja ga do sad nisam koristio mada znam za sta sluzi, posto imam SkuStar predpostavljao sam da je ogranicen sam o na DVB, ocigledno da je multifunkcionalan na nasu srecu :)