[ Darko Pipic @ 16.09.2005. 17:42 ] @
Koristim PSI i nedavno sam ukljucio servis za yahoo messenger, imam problem prilikom dodavanja kontakata. Prvo mi ne da da izaberem servis za yahoo messenger (prethodno sam ga registrovao) jer kaze da ima neke konflikte i da koristim Jabber umesto toga, a onda i kada nasilno nekoga dodam, njega ne prepozna, a drugi mene mogu i komunikacija radi. Ima li leka ovome ?
[ momsab @ 17.09.2005. 14:29 ] @
verovatno si uzeo yahoo.es transport
e, batali ga već uzmi yahoo.dev.es, on radi brez problema, šljaka ubacivanje, unicode itd.
samo, ako vidiš da traje registracija, ne boj se, sve je u redu, slobodno prekini posle par minuta jer je transport uspešno registrovan (tako je bilo kod mene)
[ Darko Pipic @ 17.09.2005. 23:36 ] @
Evo pokusao sam kako si mi predlozio, medjutim ja kad cancel-ujem dev.yahoo, on jednostavno prekine registraciju i ja ga sada nigde ne vidim, odnosno on ne postoji kao registrovani transport, u chemu je caka ?
[ momsab @ 18.09.2005. 14:51 ] @
ozbiljno? da li imaš preko yahoo mesenger-a skupljene kontakte? ako ih imaš, prilkom registracije yahoo.dev kontakti će se ubaciti i tada slobodno možeš da prekineš registraciju iako "nije gotova"
[ Darko Pipic @ 18.09.2005. 22:40 ] @
Fazon je shto nemam, prve kontakte imam preko jabbera?!