[ giko @ 17.09.2005. 17:50 ] @
Postoji li neki nacin da se sacuvaju,iz msn-a, "moji" emoticoni(nisu standardni),jer ne bih hteo da ih izgubim prilikom nove instalacije Windowsa XP???
Nesto slicno:
[ sbanjac @ 17.09.2005. 18:48 ] @
postoji... potrazi ovdje i kopiraj, neki fileovi nemaju direktnu extenziju, pa s toga nemoj gubiti nadu ukoliko nebudes odmah nasao, probaj svaki file otvoriti sa paintom... ili picture & fax viewerom... predpostavljam da koristis XP... evo ti lokacija
C:\Documents and Settings\Sasha\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\1596707886 <----- ovi brojevi nece biti isti na tvom kompu, i najvjerovatnije ce ih biti vise..... u tom slucaju pregledaj svaki od njih za folder customemoticons, jos jedna napomena, da bi vidjeo ovaj folder i uopce mogao doci dovde mroas u folder optionsu omoguciti prikaz vkrivenih i sistemskih fileova... eto nadam se da sam ti pomogao, inace tu mozes naci sve ostale temp fileove vezane za msn messenger.
[ giko @ 18.09.2005. 12:28 ] @
To je ono sto sam trazio!

Hvala!
[ sbanjac @ 18.09.2005. 13:58 ] @
nema na cemu, i drugi put! cujemo se
[ H@usto® @ 05.03.2007. 01:18 ] @
Opet mi treba ova opcija. Kada ih nadjem na ovoj lokaciji, ima gomila DAT fajlova. E sad, kada ih otvorim u PAINT-u, ne mogu da ih snimim u GIF, a da ne izgube animaciju. Znaci, dobijem ih kao obicnu sliku. Kako da ih sacuvam sve normalno, odnosno, posto sam reinstalirao sistem, ali sacuvao sve te fajlove, kako da ih ponovo ubacim u messenger? Da kazem, da kopiranje sa stare, na novu lokaciju ne pomaze. Imam dosta tih zezalica, koje ne bih bas da izgubim. Thanx...
[ puela @ 09.03.2007. 12:49 ] @
Prekopiraj ih na neko drugo mesto i promeni ekstenziju u .gif i ubaci ih na standardan način.