[ Hooya @ 20.09.2005. 18:25 ] @
Poslije jedno pola godine upotrebe telefon nekad sam odbija pozive, znaci upaljen je, ali kad me neko zove ponasa se kao da je ugasen. Kad ga ugasim i upalim radi ok, i onda opet poslije nekog perioda pocne isto da se ponasa. Ima li neko slicinih problema, ili rijesenja za ovo? hvala

[Ovu poruku je menjao Hooya dana 20.09.2005. u 19:27 GMT+1]
[ Sovica @ 23.09.2005. 09:19 ] @
Probaj da odradis Hard Format telefona, ako to ne uspe idi na stavljanje novog firmware-a.
Ako ti nista od ovog ne uspe onda si f****d
[ Hooya @ 24.09.2005. 00:17 ] @
Ja nisam to nikad radio, pa ne znam kako ide, imam USB kabal, ako zatreba, ali ne znam kako da odradim format ili ubacim novi firmware. Bio bih ti zahvalan kad bi me uputio :)
[ Pici man @ 24.09.2005. 00:23 ] @
Formatiranje svih instalacija(hard format ili ti "stonoga reset"): drzis pritisnute zeleni taster, zvezdicu i 3 i onda upalis telefon.
Tastere ne pustas dok ti se na telefonu ne ispise formating...telefon se vrati u stanje u kojem je bio kao kad je izvadjen iz kutije.
Pre toga normalno izbaci mmc iz telefona da ti ne bi i nju formatirao ili napravi back-up. Mislim da se ovim formatom brise i ceo imenik sa same sim kartice, sto naravno znaci back-up, pa tek onda format.
[ Hooya @ 24.09.2005. 01:24 ] @
Ok, hvala na uputstvu, probacu.