[ nesa777 @ 20.09.2005. 18:34 ] @
Imam problem sa titlovima na dvd plejeru, u stvari u pitanju je divx na dvd plejeru. Ukoliko je film snimljen na klasican 700MB disk i titlovi su u sub ili srt formatu i imaju isti naziv kao i video fajl onda ga uvlaci i sve je ok, i domaca slova su tu sve je ok. Esad, ukoliko stavim vise filmova na DVD disk, pod istim uslovima, isti format titlova, isto pazim da imaju iste nazive, bez obzira bili u zasebnim folderima ili svi zajedno na gomili video fajlove prepozna ali ne moze da uvuce titlove. molim vas ako neko zna nacin kako da ovo uradim ali bez da lepim titlove na svaki video fajl posebno jer to zahteva puno vremena sa virtual dubom ako se radi, ili ako neko zna jednostavniji i brzi nacin da zalepim titlove jer mi virtual dub uzme vise od sat vremena po filmu a imam AMD na 1.5GHZ sa 512DDR i ATI 9250 sa 128MB.

Hvala unapred svima na odgovorima
[ sbanjac @ 23.09.2005. 17:05 ] @
hm jedna mogucnost je da integriras titl u sam film... ukoliko sam ripujes divixe, potrazi za to opciju u programu koji koristis... u koliko ne onda ti treba neki drugi program, ali nevjerujem da ti je to vriejdno truda...
[ nesa777 @ 24.09.2005. 22:05 ] @
ne ripujem ih ja, imam ih vec u divx ili xvid formatu...zato sam i pitao ali mi se sve cini da ce morati ovako kao do sada sto je islo posto nema odgovora sem tvog, a bas me cudi kako se niko nije susretao sa ovim problemom. hvala na odgovoru u svakom slucaju
[ Mister_rap @ 24.09.2005. 23:00 ] @
O kom plejeru je rjec? Probaj ako si u mogucnosti da probas diskove na jos nekom modelu. Moj ortak ima Quadrov model i kod njega bar za sada radi perfektno.
[ bmilan @ 02.10.2005. 20:18 ] @
Mozda DVD player ne uvlaci titlove ako ih ima vise od jednog u folderu?

Moj DVD MUSTEK takodje nece da cita titl ako ih ima dva ili vise pa strogo pazim da bude samo jedan titl u folderu. Svaki film sa odgovarajucim titlom pakujem u poseban folder i onda nema problema.