[ R A V E N @ 21.09.2005. 22:49 ] @
Imam dosta e-mail adresa,od kojih je dobar dio tipa "ime_korisnika@hotmail.com".Interesuje me da li mogu i one koji nisu ovog oblika smatrati MSN kontaktima,odnosno da li MSN podržava kontakte koji nisu registrovani pod Hotmail domenom?
(nadam se da pitanje ne iskače iz tematike ovog foruma)
[ Mister Big Time @ 21.09.2005. 23:25 ] @
Naravno. Ja npr. imam adresu @mail.ru ... znaci samo je bitno da tu adresu koristis.. jer ti pri registraciji posalji validacioni mail.. ako se dobro secam.

[ R A V E N @ 03.10.2005. 02:25 ] @
Mene je zapravo zbunjivalo to da pri registraciji običnog Webmail MSN accounta se može registovati samo @hotmail.com adresa,a spominje se samo neki alternativni mail u slučaju da se zaboravi lozinka...no sada vidim da se klikom u Mirandi na "Create new MSN account..." otvara stranica na kojoj se zahtijeva i nezavisna e-mail adresa.
[ aleksandaraleksandar @ 03.10.2005. 02:52 ] @
da, zapravo msn nikada nije trazio da user bude sa msn.com ili hotmail.com domena. imam ja prijatelje na listi koji su uneli yahoo mail.
samo sto prilikom registrovanja, nije bas eksplicitno i naglasena ta mogucnost, a i kao resenje se nudila registracija na msn.com
[ Shadowed @ 03.10.2005. 17:34 ] @
Za MSN messenger koristis Passport account koji moze biti napravljen sa bilo kojim e-mail-om.

BTW, ovo bi trebalo u IM forum.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 03.10.2005. u 18:37 GMT+1]
[ plcb83 @ 03.10.2005. 23:36 ] @
ja znam da jedan ima na @bankerinter.net nalog i cetujem sa njim
a drugar iz SLovenije @kivi-com.si