[ pokerAA @ 22.09.2005. 12:10 ] @
Da li je neko od vas igrao poker preko neta? Probacu da se prijavim na jednoj poker igraonici (gledao sam ih preko kablovske) pomocu visa virtuon kartice ali me zanima vase misljenje posto da bi mi odobrili depozit traze mi neke podatke koje mislim da su suvisni kao na primer fotokopiju prednje i zadnje strane kreditne kartice i fotokopiju npr vozacke dozvole. Cisto sumnjam da je neka prevara posto su mnogo poznati i obrcu velike pare (video sam dosta slovenaca kod njih) pa ne verujem da bi ih zanimalo mojih 50$. Zanimaju me vase preporuke u vezi sa ovim, kao i iskustva onih koji su se bilo kako kockali preko neta, tj. koje podatke su trazili od vas?
[ Dusan Korunoski @ 19.11.2005. 18:54 ] @
Ako želiš da se kockaš preko Net-a do mene su stigli Cd-ovi jedne slovenačko-italijanske kockarnice koje treba da distribuiram zainteresovanima. Disk ti omogućava on-line kockanje...
[ SBSL @ 06.12.2005. 22:24 ] @
Sto se tice virtuonke mislim da sa njom neces imati problema.. To sto ti traze kopiju vozacke i ostale stvari nije glupo kao sto kazes jer je internet najveci izvor prevara.. Kazes da si gledao na kablovsku, hmm, ja bih ti ipak preporucio da prosvrljas malo net i nadjes neku 'kockarnicu' koja je poznata (citaj: pouzdana)..

Prevara nije (bar ne kod svih) e sad ja sam oduvek bio skeptik sto se tice tih kockarnica, naime ako se poker aparat ili rulet koji stoji u 'realnoj' kockarnici moze namestiti.. Sta mislite koliki je procenat da ce se kuglica ili neka karta u tvom slucaju naci na pogresnom mestu, ili opet kazem, da ce se naci neka druga karta u tvom slucaju...?!?

Citat:
pa ne verujem da bi ih zanimalo mojih 50$


I te kako ih zanima.. ti si jedan od 100.000 koji to kazu pa racunaj..

100.000 x 50 = 5 miliona...

Nadam se da ste shvatili poentu posta...