[ Dragche @ 22.09.2005. 13:12 ] @
Imam graficku karticu Club 3D Radeon 9550, 256MB. Da bih mogao da i na TV-u imam sliku sa racunara koristio sam ATI Catalyst koji sam dobio zajedno sa drajverima za gfaficku. Nedavno sam sa interneta skinuo nove drajvere za graficku sa novijom verzijom ATI catalysta. To je sve dobro funkcionisalo neke dve nedelje,a od pre niki dan ATI catalyst nece da se pokrene. Probao sam sa deinstaliranjem i ponovnim instaliranjem ali se isto ponasa. Sada kada instaliram one drajvere i Catalyst sto sam dobio sa racunarom i on se isto ponasa. Ne znam sta sada da radim?! Da li postoji neki drugi nacin da na TV-u dobijem sliku sa racunara ili ako neko moze da mi da neki savet kako da popravim ATI Catalyst ili ako ima neki drugi program? Hvala unapred!!!
[ musicmaster @ 22.09.2005. 15:46 ] @
Driver Cleaner Pro.

Mali je.Neshto ispod 2 mega.

Instalirash ga,prethodno ochistish drajvere(skinesh catalyste iz add/remove) i restartujesh mahinu,s tim shto se ubacish u safe mod nakon boot sesije.
Iz safe moda odgovori na sva pitanja sa cancel kada zatrazi ..... 'found new hardware' itd.

Onda pokrenesh to programche i kazesh mu da ti ochisti driver.cab,zatim sp1.cab i posle toga iz njega sve zaostavshtine prethodnih atijevih drajvera.

Restartujesh,logujesh se normalno napucash mu najnovije drajvere koje imash i problem reshen.(PROVERENO)

Ako imash neke nejsanoce kako,sve ti pishe u readme fajlu zajedno sa programom.
[ Dragche @ 22.09.2005. 21:21 ] @
Hvala sto si pokusao bar da mi pomognes! Problem NISAM uspeo da resim ni pomocu Driver Cleaner Pro-a, mada sam ipak nesto novo naucio. Sve sam uradio po uputstvu,ali dzaba. Jos jednom Hvala!


[Ovu poruku je menjao McKracken dana 28.09.2005. u 16:48 GMT+1]
[ musicmaster @ 23.09.2005. 21:55 ] @
E,prijatelju,u tom sluchaju ti ne gine format c:

To i nije tako strashno.Pozovesh drugara koji zna ako ti kojim sluchajem nemash iskustva sa tim i lepo prvo bekapujete podatke sa tvoje c particije i krenete na novu instalaciju windoze.

To zna da bude i veoma zanimljivo.

Poz.
[ Kosta ******um Rex Persia @ 24.09.2005. 00:40 ] @
Musicmaster,a može li na istoj mašini da budu dve instalacije Winodws XP-a.Mislim,ako se trpe Windows 98 i Windows XP kad su instalirani na C i D particijama,pretpostavljam da se to može.

Da li postoji neka posebna procedura ako bih hteo da na D instaliram Windows XP,a na C: već imam normalno instaliran Windows XP.
[ musicmaster @ 27.09.2005. 15:05 ] @
Da.
[ dragancesu @ 28.09.2005. 13:34 ] @
Ako ce ti pomoci. Imam club 3d 9600. Uz nju sam dobio ati catalyst drajvere mislim da je 3.4 (aktuelni su valjda 5.9). Naravno instalirao sam sam novije ali nije bilo kako treba pa sam vratio stare. Ovih dana citam ovde za omega drajvere pa sam probao. Radi bez problema.
[ mikeli333 @ 30.09.2005. 12:14 ] @
isti problem ali sa 9600 sam imao
muke sam mucio
sve ovo sam radio ali nista nije valjalo
na kraju sam posle 2 meseca muke skinuo novi bios za plocu i od tada da kucnem u drvu radi kako treba
pokusaj nista te ne kosta,,,,,,,,,,
[ Dragche @ 01.10.2005. 19:58 ] @
Instalirao sam ponovo Windows i sada sve ponovo radi! Hvala svima!!!
Tema moze da se brise!